Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan jöhetek rá egy-egy...

Hogyan jöhetek rá egy-egy megoldandó logikai fejtörő megoldására?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez egy elég megfoghatatlan kérdés. A véleményetekre vagyok kíváncsi, hogy ti hogyan ültök neki egy feladatnak.

Jelenleg most a The Witness c. játékkal játszok.


2016. okt. 23. 21:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen jellegű. Először is azt szoktam mérlegelni, hogy honnan hova kell eljutnom. Ez alapján elemzem a feladat részleteit, hogy rájöjjek az odavezető útra. Ennél jobban sajnos nem tudnám megfogalmazni, tényleg megfoghatatlan kérdés.

Pl. egy Silent Hill játékban nagyrészt szöveges alapú fejtörőkkel találkozhatunk. Ezeknél mindig az egészt nézem meg, majd soronként helyezem át abba a jelentésbe, amire nekem szükségem van.

Egy vizuális fejtörő számomra egyszerűbb, mert a próbálgatás is könnyen a megoldásra vezethet. Legalábbis segíthet megérteni a módját.

2016. okt. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!