Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok olyan Clash of Clans-es...

Tudtok olyan Clash of Clans-es magyar klánt ami aktív, és a kezdőket is felveszik?

Figyelt kérdés

2016. okt. 14. 21:36
 1/7 anonim válasza:
Szia, a mi klánunkba 800 kupától lehet bejönni, barátságos klán,Aktív, viszonylag sokan vagyonk. Klán név: Magyarok Nyilai. A jele sárga tűz, fekete háttér ;) Sok szerencsét
2016. nov. 1. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 nagylorinc24 válasza:
ajánlom szűk körű barátságos klánunkat (a nevének nincs jelentősége) bjg 6.b mr.k ha kell levisszük a kupa limitet. 10 fő van benn jelenleg. barátságos társaság, friendly bajnokságok, nem muszály donatolni, segítőkész leaderek és csapattagok
2016. nov. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Majd szerintem belépek, csak elöbb a mostani klánomból megpróbálok úgy kilépni hogy ne sértődjenek meg.
2016. nov. 12. 19:44
 4/7 A kérdező kommentje:

Kicsit lejjebb kéne vinni a kupa limitet (de nem muszáj).

Most 975 kupám van.

2016. nov. 12. 19:50
 5/7 pengehun13 válasza:
szia, én is ajánlom a mi clanunkat: XxHungaryxX aránylag aktiív,én vagyok a leader es mindenki elderrel kezd.
2016. dec. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a magyarelitalaku vagy a hun erdő klánokat ajánlom.
2017. jan. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gázolaj válasza:
Ha gondolod a mi klanunkba is benezhetsz. A neve: Bocskai katonái. 3as klán aktiv, a chat viszont nem igazán de az emberek aktivak. Cw folyamatosan van. Th 9q legnagyobb de en mint fullos th8 barmit tudok adni. Várunk téged, vagy bárkit szeretettel.
2017. febr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!