Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lol-ban aktiv magyar klán van?

Sándorjános kérdése:

Lol-ban aktiv magyar klán van?

Figyelt kérdés
Plat 3-2-es support vagyok, és nem tudom, hogy hol találhatnék olyan bandát, akikkel együtt tudok működni, akár ts-en is, egy ilyen banda nagyban megkönnyitené a dolgom. 5v5 csapatépitésekre is nyitott lennék. Csak kicsit elegem van már abból, hogy teljes mértékben függök, jobb együttműködést szeretnék elérni, ami ha bandában megyünk, jobb kommunikációval nyilván adott.

2016. aug. 26. 23:38
 1/10 A kérdező kommentje:
EUNE-n vagyok és NapalmA névvel.
2016. aug. 26. 23:40
 2/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondatod igaz, csak épp nem a magyarokra. 10-ből 9 azonnal felhozza ha hibázol.Miért tetted, miért feedelsz, rosszabb esetben elküld egy szebb helyre vagy épp leszid. Ez rontja a morált és máris nem tudsz annyira figyelni a játékra. Mindenki kergeti a folyamatos win-t, csak azt nem nézik,hogy még a dia teteje/ challenger is csak 60% körül nyeri a meccseket.
2016. aug. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, de van bennem valami olyan, amit érzek, ha játszok. Mármint látom, hogy mikor kell bemenni (a wardok ereje), csak nem mindig vannak velem egy ponton solo q-n, mert ugye nem mondhatom meg nekik a taktikát. Magasabb elo-n már jobban reagálnak, mint pl. goldon, vagy silverben (még anno bronzból küzdtem fel magam eddig), de lehetne jobb is. Néztem magyar csapatkereső oldalt, de ott csak rankeddel kapcsolatos hirdetések vannak.
2016. aug. 27. 09:31
 4/10 A kérdező kommentje:
(Mármint 5v5/3v3 ranked)
2016. aug. 27. 09:32
 5/10 Márics Attila válasza:
Az internet világában nem értem min lepődnek még meg az emberek, hogy amikor egy csapatjátékban valamit elrontanak a csapattársak beugatnak. Aki nem bírja az ne játszon. A másik meg , hogy az esetke 90% ban teljesen jogos.
2016. szept. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem jogos.

Attól, hogy "beugatsz" (gondolom kutyának érzed magad) nem változik semmi. Rontod a morált és nem hogy jobban még rosszabbul fog játszani,sőt jó eséllyel a csapat többi tagja sem tud 100%-ban a meccsre koncentrálni.


Természetesen eme állításom azon nyomban visszavonom amint megcáfolod és hozol fel ellenpéldát.

2016. szept. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jaj értem, tehát neked a csapatmunka az részint értelmetlen beugatások gyűjtőfogalma. Szerintem ez korán sincs igy értelmes emberek közt. Ha meg az általános értelemhiányt hozod fel, akkor azzal igen csúnyán általánositasz.
2016. szept. 13. 08:23
 8/10 anonim ***** válasza:

"Care to give actually useful advice or do you just pointing out mistakes in a meaningless way?" a sztenderd válaszom a beszólásokra. Ha nem tudnak értelmesen reagálni, azonnal mute-olom, meccs végén meg esetleg report (attól függ, milyen durván beszélt). Ennyi, nem kell ezt túlmisztifikálni. Mondanom sem kell, ugyanez a procedúra akkor is, ha nem nekem szólnak be személyesen. Az all chat pedig ki is van kapcsolva. Nincs sem időm, sem kapacitásom baromságokat olvasni. Így legalább én higgadt maradok, nem húzzák le a morálom, és akár következő meccset is tudok játszani, mert lényegében nem tiltelek.


Az eredeti kérdésre pedig a válasz: mi négyen magyarok mostanában szoktunk játszani sokat együtt (előtte hárman már több, mint egy éve). Két bökkenő van: support már foglalt és EUW-n játszunk.

2016. szept. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyébként én nem a chatfalra gondolta, hanem valós idejű kommunikációra ts-el vagy akármivel, ott meg úgyse lesz flamelés, mert azzal amolyan baráti ellenségeket senki se szeretne szerezni (szerintem). Meg nyilván nem óvodásoktól kell elvárni a toleranciát. Max. megmondják, hogy "Ú ezt jól elcseszted" de még mindig jobb, mint rossz angoltudású össze-vissza irt baromságokat olvasni. Meg gyorsabb is igy az üzenetváltás és hatásosabb is, mert a szemmel nem kell kisérni a szöveget.
2016. szept. 13. 15:36
 10/10 Márics Attila válasza:
Látszik, hogy silver felett nem igen léteztetek még. Az esetek 100%-ban ha esetleg megjegyzed a szar játékosnak, hogy nem, jó amit csinál beugat, hogy ő jobban tudja, amikor nyilván nem. Mondjuk nem értem 1k game alatt miért enged embereket rankedezni a rendszer. egyesek teljesen fogalmatlanok a játékról lehetetlen tanácsot adni egy olyan embernek aki a játék fázisainak nagy többségéről semmit sem tud csak lóg a levegőben és pofázik a játék alatt vagy megsértődik mitn egy kislány ha szólsz neki, hogy ne legyne béna.
2016. szept. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!