Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik ilyen vagy hasonló...

Létezik ilyen vagy hasonló MMORPG?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan MMORPG-t ami nem csak a különböző szörnyek henteléséről szól, hanem a játékosok is összemérhetik tudásukat egymás ellen? Tudom, hogy vannak ilyenek pl. a klánok között, meg 1v1, de olyanra gondolok, hogy ne feltétlenül keljen klánban lenni. Olyasmi, hogy két ország ellenség vagy várostrom van... Hasonlóra gondolok mint a Mounth and blade warband... egyáltalán létezik ilyen vagy hasonló?
2010. ápr. 25. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
World of Warcraft
2010. ápr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
cabal
2010. ápr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
metin 2
2010. ápr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Allods Online. Lekjopp.


1. Szervezz egy raidet

2. Vonulj be az ellenfél fővárosába

3. HENT HENT HENT

4. Élvezd az édesanyádat érő tömérdek sértést és dühödt arcokat.


Persze szigorúan csak max levelen :D


De amúgy itt nagyon ötletesen van megoldva a PVP, konkrétan egész mapokért megy a harc ( Holy Land ) a League és az Empire frakciók között... És sokat kell taktikázni, ki kell használni a terep viszonyait, akár orvul is lecsaphatsz, de vigyázni kell... nehogy téged is hátbakapjon valaki :D

Én most lvl25 psionicist vagyok, és hát ha orvul megtámadnak végem, de ha valakire sikerül rányomnom a bénító skillt.. onnantól a markomban van.


Az EU verziót töltsd le a gPotatótól, ha érdekel.

Leagues guildban szívesen látunk minden magyart :)

2010. ápr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
0%
Találtam egy nagyon érdekes gengszteres játékot - %game-link%! Elfoglalhatsz utcákat ami pénzt hoz neked. Harcolhatsz más gengszterek ellen. Bandát alapíthatsz más játékosokkal. Sokféle fegyverek, autók és kutyák vannak amivel felfegyverkezhetsz. Regisztrálj <a href='http://gengszteronline.hu/?affuid=7468'>http://gengszteronline.hu/?affuid=7468</a>! ez is jó
2010. ápr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Az Allods Online-t szerintem megnézem. Videók alapján jónak tűnik. Tudnál nekem mondani valami fórum részt ahol tudnak segíteni? Vagy pedig az a magyar klán amit mondtál, csak úgy felvesz követelmények nélkül?

2010. ápr. 26. 18:10
 7/10 anonim ***** válasza:

Aion: The tower of etrnity

Minden létező MMORPG-nél jobb sztem

A WoW-ot pedig grafikailag és játékmenetben is lealázza

2010. ápr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nézd meaz Ace Online-t :D ez is MMORPG , repülős és itt nem az számít , mint a többi játékban hogy milyen erős a fegyvered stb. itt taktikázni kell és persze a gyorsaság :D

én kifejezetten nem szeretem a repülős játékokat de ez a játék kivétel :)

2010. ápr. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

world of warcraft

archlord

aion

cabal

stbstb :D

2010. máj. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A legtöbb "RPG" legnagyobb baja, hogy nem player skill alapú, hanem kijelölöd, oszt tűzlabda, sebzel x-y között egy értéket, z% valószínűséggel.


A Mount and Blade abszolut player skill alapú. Hasonlóan a játékos tudása, és nem a szintje, meg a "varázskardja" dönt a Planetside-ban.


Futurisztikus MMOFPS (133vs133vs133 1 mapen), 50 féle járművel, igazi kasztok nélkül, csapatra kihegyezve.

2010. máj. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!