Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Konzolt szeretnék venni...

Konzolt szeretnék venni legfőkébb fifa 17-el és gta-val játszanák?

Figyelt kérdés
Xbox one s-et vagy ps4 prot vegyek? Nekem a ps4 szimpaikusabb de mind a kettő tetszik. Azt mondják hogy a fifához jobb az yboy kontrollere. Ps4-en játszottam fifa 16 al és nem volt kond az irányitással. Xbox 360 on is játszottam a fifa 16-al és az is kényelmes volt de a ps4 s jobb volt. De melyik gép jobb?

2016. okt. 5. 15:27
 1/7 anonim válasza:
Szia én xboxt vennék de a te döntésed mert a ps4nek rosszab a hütése de ez abban az esetben érvényes ha egész nap rajta kockulsz.De a pc mindennél jobb :D Meg ha pct akarsz egy xboxos meg egy ps4es kontrollert rá tudsz csatlakozni.
2016. okt. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Próbáld ki mind kettő kontrollert és te döntsd el.

A hűtés meg mindegy mert még a PS3-mal sem volt semmi gond hűtés terén. A gépek meg ugyan olyanok, semmi különbséget nem fogsz látni.

2016. okt. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Picit erősebb a ps4. De ha van egy normális pc-d akkor vegyél ps4-et, mert a most megjelenő xbox játékok windwos 10-re is elérhetőek lesznek. ha igaz a beszéd.
2016. okt. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
laptopom van kb a fifa 14 fut el rajta. pc-t nem akarok mer kb 300000 ft lenne. meg szerintem jobb konzolon játszani. nem tudom hogy milyen játékok vannak amik dönthetnének. a forza horizon 3 is ki próbálnám de vannak ps4 re is olyan játékok ami xboxra nincs
2016. okt. 6. 10:51
 5/7 A kérdező kommentje:
az xbox one s jobb mint a sime xbox one? tudom hogy kisebb de grafikába jobb? tud olyan jó lenni mint a ps4 pro lesz? fifa 17-be meg gta5-be sok különbséget látnák grafikában?
2016. okt. 6. 10:53
 6/7 A kérdező kommentje:
néztem videókat és azt mondták hogy az xbox-ban nagyon lassú a winchester és nagyo lassú lesz a frissitések telepitése és a játékok felmásolása
2016. okt. 6. 12:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmi különbséget nem vennél észre. Lehet, hogy a pc 300k ft, de ott legalább van 1080p 60 fps vagy ha még többet szánsz rá 4k. Pl.: nekem most a gtx 1070 úgy ahogy elég lenne 4k-ra, de nincs monizorom meg engem amúgy is a fix 60fps érdekel. Konzolon kevés játékban kapsz 60fps-t. De ha nem érdekel akkor csak annyit tudok mondani, hogy nézd meg az összes olyan játékot amivel játszani akarsz és hasonlitsd össze hogy melyiknél mennyi van és melyik kell jobban.

Én nagy pc "fanboy" vagyok, de sokszor eléggé elkeseredek amikor van pár jó játék ami csak konzolon elérhető (halo, uncharted, last of us, destiny), de szerencsére az xbox játékok már jönnek Windwos 10-re is.

2016. okt. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!