Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hearthstone az új hős megszere...

Hearthstone az új hős megszerezve?

Figyelt kérdés

sikerült megszereznem az új hős...elég egyszerű volt nem értem sokaknak miért nem megy ...


és sikerült is visszamondanom a twitch primet?


ha jól értelmezem az angol szöveget akkor 31.-én lejár és nem fog semmit vonni a bankkártyámról ?


csak biztos akarok lenni :)


[link]


2016. okt. 3. 00:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg sokan(köztük én is) azért nem probálkoztak meg mert külön ki van írva hogy "available to customers in the United States, Canada, UK, Germany, France, Italy, Spain, Belgium, and Austria." ami annyit jelent hogy csak néhány országba elérhető és, ezek közt nincs ott Magyarország.(és fogalmam sincs hogy neked miért sikerült)


Ami a szöveget illeti, ha jól értelmezem semmit sem fog levonni.

2016. okt. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért sikerült mert 6200 helye le van írva, hogyan lehet megoldani a többi 200 országból.
2016. okt. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#1 Amazonon átálítod az országod USA-ra.. Nagy mágia, ugye?


Kérdező, nem is lehet visszamondani. Aktiváltad, ezért megvan. Úgy jön ki, mintha ingyen megvetted volna. Az amazonon kell levenni, hogy köv. hónapban fizesse-e tovább(mert alapból persze az van, hogy fizeted).

2016. okt. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!