Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet a Hearthstone...

One of a Kind kérdése:

Hogyan lehet a Hearthstone Arénájában ütőképes paklit összeállítani?

Figyelt kérdés

Már beleőszülök, hogy folyton csak veszítek... pl. kitalálhatom én, hogy akkor robotokkal (Mech) pakolom tele, ha csak egyetlen egyszer ajánl fel olyan kártyát. Vagy teszek bele olyat, ami a sárkányokkal kooperál, aztán egy darab sárkányt ajánlj fel később maximum.


Amúgy szívesen veszek fel barátnak is bárkit. :) most úgyis van ilyen quest, hogy játsszak egy baráttal.


23N


2016. szept. 28. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Arénában nem szabad combot pickelni, csak tempo és value lapokat
2016. szept. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ohh, egy hozzáértő. :D Mi az a tempo? A value gondolom, azt jelenti, hogy érdemes figyelni, hány manásak a lapok.
2016. szept. 28. 19:24
 3/4 anonim ***** válasza:

arénában a lapnak ne a kombó lehetőségeit nézd, hanem azt, hogyha egyedül van akkor mennyire életképes. amúgy meg hearthstonehungaryn van egy aréna paklisegítő.


[link]

2016. szept. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Üdv! Én szivesen felvennélek friend listre:) ha gondolod, irj vissza itt, irtam privátot.
2016. okt. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!