Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fallout 3 kressel win 10-en?

Fallout 3 kressel win 10-en?

Figyelt kérdés

Eddig se szerettem a csodálatos és nagyra becsült (túlbecsült) Windows 10-et de most nagyon kihúzta a gyufát.

Már egy ideje win10-re váltottam.

Úgy ahogy elboldogtalankodok vele de ez azért sok. Gondoltam újra felrakom a Fallout 3-at.

Nagy kedvenc.

Játék,pecs, déelcé meg minden ami kell feltelepül.

A játék elindul és amikor rámegyek hogy új játék akkor tölt és utána kressel.

És ez mindig így van.

A google nem a barátom.

Mindenhol azt írják hogy telepítsem újra, állítsak kompatibilitáson meg futtassam rendszergazdaként.

Hát nem vagyok én hülye,természetesen ezek voltak az elsők amiket én is kipróbáltam,de eredménytelenül... Valaki tud rá valami megoldást?

Vagy akár el is felejthetem ezt a fantasztikus játékot win10-en?

Válaszokat előre is köszi!



2016. okt. 2. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:

kressel? mármint crash-el, vagyis összeomlik?:D

pecs -> patch

déelcé, ok XD (dlc) Downloadable Content -> letölthető tartalom, + tartalmat ad az alap játékhoz


Csak frissítettél vagy tisztán újratelepítetted a komplett op rendszert? Tipikus csak frissítési hibának néz ki, ilyenkor nincs mese, az egész op rendszert le kell törölni és újra felrakni tisztán.

OP rendszer milyen? 32/64 bites?

Gép többi adata? a régebbi videokártyák pl nem szeretik a win10-et ebből is sok gond volt, driverekkel már nem sokáig húzzák.


Nekem pl nyár óta win10-em van, frissen felrakva, 2004es unreal tournament is simán megy vele. Az már más kérdés, hogy a gépem rég átlépte a 300 ezres határt XD

2016. okt. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pls ne robbantsd fel Megatont
2016. okt. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ez most egy helyesírás verseny vagy egy angol nyelvvizsga? Fent leírtam hogy nem vagyok hülye. Természetesen tudom hogy az általam leírt dolgokat hogy kell helyesen leírni és azt is tudom mit jelentenek. Azzal hogy így kijelentetted a már sokak számára nyilvánvaló dolgokat a saját tudásodat ástad alá. Mint egy izgatott kisgyerek aki éppen ma jutott hozzá egy általa ismeretlen információhoz és ezért fűnek, fának eldicsekszik vele,holott a fű,és a fa is és velük együtt mindenki tudatában van már ezeknek a dolgoknak csak vannak olyanok akik lezserebben használják a nyelvet. Mindegy. Te tudod. Amúgy az ópé rendszer újonnan lett felrakva a gépre és nem win7-ről lett ápdételve. Az hogy hány bites az mindegy, 32-őn,64-en is elfut a játék. A gép adataival...az is mindegy. A Fallout 3 még a fa gépeken is elfut.

Viszont ezzel az illesztőprogramos dologgal rávezettél a megoldásra. Így rákerestem és kiderült hogy a Fallout3 nem szereti az intelt. A lényeg hogy egy darab fájlt kellett beletenni a játék főkönyvtárában amitől a játék azt hiszi hogy envidiám van és akkor menni fog a gém úgy ahogy mennie kell.

Szóval,köszönöm neked.



Itt a videó ha valaki esetleg még úgy járt volna mint én:

https://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_23878..

2016. okt. 3. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!