Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miben más az Xbox 360 Arcade...

Miben más az Xbox 360 Arcade és Elite (hardverileg)?

Figyelt kérdés

3 osztálytársamnak is Elite van, nekem meg egy fos Arcade, ráadásul használt, de megkímélt. Na azt mondják, hogy az Arcade egy nagy fos, meg hogy az Eliteben van valami talán az alaplapban, amitől erősebb. Jasper alaplapos az enyém is meg az övéké is. HDD-m nincs hozzá, belső memóriát és pendrivet használok. GTA IV-nél ők nem másolták rá a HDD-re a játékot, én sem, de nekem mégis néha az épületeket nem tölti be azonnal ellentétben velük.

És még annyi, hogy ha kihúzom a konnektorból az Xboxot, akkor elfelejti az idő, és az Xbox megjelenési dátumára állítja vissza. Na ez nekik nem így van, de nekem sztem azért van így mert 1szer volt egy nagy "balesete" az Xboxomnak. Szervízben esetleg megcsinálhatják. Teljes külső cserét lehet kérni, hogy úgy nézzen ki mint egy Elite, illetve még a Joysticot is így külsőleg lecserélni? Vagy esetleg lehet kapni külön az elejére az USB csatlakozáshoz egy fedőt (mert az is letört)?


2010. ápr. 24. 12:02
 1/4 anonim válasza:
Semmiben az Elite-ben fekete az alapgép és van hozzá 120gb HDD az Arcade-ben meg beépített 256 mb memória és nincs HDD sima fehér az alapgép és az Elithez még tartozik egy Headset másban nem különbözik am nézesd meg a flashet évente jön ki új verzió szval lehet hogy nem frissítetted :)
2010. ápr. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Am mégszerintem nem komplett dolog venni egy fekete burkolatot 4000-5000 ft-ért meg 8000 ft-ért egy fekete konzolt szval semmi értelme vegyél egy HDD-t és másold fel a játékokat majd utána csak be kell tenned a cd-t és rögtön be fog tölteni nem lessz a gta 4-ben hogy nem tölt be a pálya :) XBOXOS VAGYOK ELHIHETED AMIT ÍRTAM :D
2010. ápr. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az idő megtartásról tud vki vmit? Sztem vmi a boxban elmozdult, azért nem jó. Meg még az USB takaró lap kéne, hogy hol tudok venni?
2010. ápr. 25. 11:36
 4/4 anonim válasza:
ő elmozdulni nem tudott mert akkor 1 piros led világítana szerintem nincs elég helyed a beépített memóriába és nem tudja lementeni talán még a profil de ezt nem tudom
2010. ápr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!