Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hardverileg tényleg annyira...

Hardverileg tényleg annyira rosz az xbox 360 mint ahogyan azt beállítják az emberek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 22:34
1 2
 1/14 Panda Péter ***** válasza:
nem rossz az. a benne lévő xenos GPU-ra épül az összes radon a hd2000 óta. szóval annyira azért nem szar :D
2011. jún. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
"annyira azért nem szar" L0L akkor tényleg van ebben a legendában valami igazság is. és a PS 3 az nem gagyi ??
2011. jún. 15. 22:40
 3/14 anonim válasza:
A célnak megfelel ami benne van.
2011. jún. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Miért lenne szar? Futtatja a gémeket rendesen nem? Akkor mi is az ami miatt szar lenne?
2011. jún. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem az... szépek a játékok? igen. futnak gyorsan swap és akadásmentesen? igen. tehát?

(egy hátrány: általában 720psek a játékok és upscalezik fullhdra, így közelebbről recés a kép, de ennyi.)

2011. jún. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De a neten egy csomó olyan videót-bejegyzést látok, ahol arra panaszkodnak , hogy még az új slim is úgy fűt mint a kályha. Mivel konzolvásárlás előtt állok nem akarnék pórul járni , hogy megveszem a boxot aztán 1 hónap múlva rohangálhatok a szervizbe vele :(
2011. jún. 15. 22:46
 7/14 anonim válasza:
Legjobban akkor járnál, ha összeraknál egy ütős PC-t. Csak az ugye jóval drágábbra jönne ki. Bár ha beleszámoljuk, hogy az xbox-hoz nem árt egy jó nagy hd-tv, akkor nem biztos. Na meg én jobbnak tartom a ps3-mat, de ez csak szubjektív vélemény.
2011. jún. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Cel hardwarerol van szo, igy a jatekokat erre a konfiguraciora optimalizaljak.


Xbox -ot ajanlom (Pedig rettenetesen MS ellenes vagyok), volt par szeria ami eleg silany minossegu volt, de garanciaban csereltek is a Red Ring of Death-es gepemet.

2011. jún. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Gugu Gabor ***** válasza:
Ha arra gondolsz hogy egy időben sorra döglöttek meg az X-box ok a 3 led-es hibával akkor, igen tényleg volt egy ilyen tervezési hibás széria régen, de az hogy te egy új x box vásárlása esetén régi alaplaposat kapj az kb lehetetlen. A garancia szerintem még mindig él a 3 led hibára. Az hogy fűt mint álat, az sajnos egy dolog a PS3 is fűt (egy barátomnak az van) a PC-m is fűt sőt a telefonom is melegszik... ez nem hiba ilyen az élet.
2011. jún. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát én nem szeretem, mert akárhogy is viszi a játékokat, azok lebutított verziók, ha pl PC-re készültek, és szerintem is PS3 jobb.
2011. jún. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!