Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy NE csináljam meg a...

Iotorrent kérdése:

Hogy NE csináljam meg a küldetéseket gta 5-ben?

Figyelt kérdés
letöltöttem a gta 5-öt. de én nem franklin küldetéseit akaro megcsinálni, hanem hülyülni akarok. hogy tiltsam le a story modot? (ha kell itt a link ahonnan letöltöttem: https://www.youtube.com/watch?v=lUOHOvBSOFo

#GTA 5 #story mode letiltása
2016. szept. 10. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudod nem megcsinálni őket, ha nem kezded el őket. Nem mész el a jelzett helyekre, nem sétálsz bele a küldetésindító mezőkbe.
2016. szept. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de akkor azt írja ki hogy mission failed. aztán kezdhetem előről. az élőbb is nm akartam beszálni lamar kocsijába, beszáltam egy kamionba, mentem pár métert, és mision failed
2016. szept. 10. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elején pár küldetést meg kell csinálnod hogy bedobja a mentés lehetőséget és onnantól szórakozhatsz.
2016. szept. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kb. meddig?
2016. szept. 11. 08:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!