Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CS GO-ban felbontással azon...

CS GO-ban felbontással azon belül az fps-el van gondom megoldás rá?

Figyelt kérdés
szóval CS GO-val lenne olyan bajom ami eddig nem volt nem rég még egy Philips HD monitoron játszottam és semmi gondom nem volt, most vettem egy ASUS PB238Q IPS Full HD Monitort, de mivel IGP-m van még nem sokáig, ezért vettem egy komolyabb monitort majd GTX 1070-et akarok venni Decemberben, és az van hogy a monitort Full HD-ban használom szépen be van kalibrálva is, de CS GO-ban ugyan úgy HD-ban játszom 1366x768-as felbontáson, így állítottam be játékban is a felbontást, mert az IGP nem ad kellő fps számot Full HD-ban, amikor elősnek beállítottam meg volt a 60+ fps MM-ben és DM-ben is, mind addig amíg ki nem léptem a játékból, majd újra be amikor is le ment 30-ra a menüben is, de ha leveszem még ennél is kisebbre és újra kilépek majd be ugyan úgy le megy 30 ra, és ha felrakom utánna HD felbontásba akkor ismét meg van a 60+ fps, mind addig amíg ki nem lépek a játékból, majd újra be, mert akkor ismét 30 lesz, ez mitől van ?
2016. szept. 9. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Amúgy miért kellett ezt az egyszerű kérdést 50 sorban, központozás nélkül, teljesen zagyván leírni?
2016. szept. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
bocs de gondolom érted hogy mi a problémám, de ha tudod a megoldást, akkor legalább leírhattad volna ezt is egyúttal, a kérdésre kérdés, az nem válasz.
2016. szept. 9. 20:49
 3/4 anonim válasza:

Próbáld ki a következőket:

- Telepítsd a legújabb driver-eket a videókártyádhoz

- Legyél biztos benne, hogy a játék teljesképernyőn fut

- Ellenőrizd a processzorok hőmérsékletét (ehhez CoreTemp nevű programot tudom ajánlani)

- Adj egy zöld pacsit! :)

2016. szept. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a minimum hőmérséklet 34°C a maximum hőmérséklet 41°C van külön processzor hűtőm nincs húzva mert nem tudom hogyan kell, meg a CS GO nem az a játék amihez ne lenne elég a CPU teljesítménye alap órajelen, majd Battlefield 4-ben ismerősömnek meg mondom hogy emeljen egy picit a CPU órajelén, de esetleg te tudsz ehhez külön valami programot, vagy ezt csak BIOS-ból lehet elérni, mert volt már hogy a 3.4 Ghz-et meg próbáltam át állítani mondjuk 4 Ghz-re, de amikor megnéztem akkor még volt egy Everest nevű program a gépemen, és ott amikor megnéztem ugyan úgy 3.4 Ghz-et mutatott.
2016. szept. 10. 11:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!