Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steam probléma, megoldás?

Steam probléma, megoldás?

Figyelt kérdés
Új gépem lett, a régi gépem újra lett rakva, a telefonom másik sim kártya van a régi kivan dobva, az emailra semmit sem kapok. Na, az van hogy van pár játékom steamen pénzes ugye és nem tudok vissza menni mert steam gurad mobilhitelesítőt kell adni. De nekem már másik sim kártyám van és a régi már nincsen meg, emailra nem kapok kódot, szóval nem tudom hogyan lehetne megoldani, nektek ötlet? Vagy már itt a vége ennek az accnak.

2016. aug. 2. 00:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem a steam support az első ami ilyen esetben az embereknek az eszükbe jut? Vagy keressük meg a kártyádat a kukában?
2016. aug. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]

Hát ha erre gondolsz akkor halott ügy, mert engem ide nem enged be, pedig 232 jelszót próbáltam meg már minden, szóval inkább hagyom.. Nem pazarlom az időmet erre

2016. aug. 2. 00:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Beregisztráltál oda? Vagy mi a baj a jelszóval?
2016. aug. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!