Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » FElül lehet írni egy alapjáték...

Kenobi170 kérdése:

FElül lehet írni egy alapjáték ku7lcsot egy Legengady Edition kulccsal?

Figyelt kérdés

Mostanában újra elővettem a Skyrimet és azon gondolkodtam, hogy beszerzem hozzá a DLC-ket, de külön külön megvenni sokkal többe kerülne, mint megvenni a Legengady Editiont ami magát a játékot is és a DLC-ket is magában foglalja.

No a kérdés amennyiben meg van az alap akkor is betudom váltani a Legendarynak a kulcsát?

Csak mert mikor random kulcsok esetén ugyan arra a játékra szólót akartam volna beváltani azt nem enegedte.



2016. aug. 23. 15:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Random kódoknál ugyan az a játék van. Pl van egy piros almád, és ezt piros almára akarod lecserélni. Nem fog történni semmi.

De ha van piros almád, amit sárga almára cserélnél, akkor elfogadja.

Ha meg nem működik, akkor szimplán írsz a steam supportnak, elküldöd nekik a kódot is és szépen aktiválják neked.

2016. aug. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!