Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet a Steam kontrolle...

Hogyan lehet a Steam kontroller giroszkópját megfelelően konfigurálni?

Figyelt kérdés

Maga a kontroller perfekt, de a giroszkóppal vannak gondok. A GTA V-nél is megpróbáltam egy Youtube videó alapján és nem ment, most pedig a GRID Autosport-hoz töltöttem le egy konfigurációt ami direkt non-steames verzióhoz volt előre bekonfigurálva mégse ment.


Ami nem lehet gond:

1) A Gyro "Mindig be"-re van kapcsolva

2) Diagnosztikát végeztem, semmi hardveri probléma nincs

3) Kalibrálást is végeztem, azt írta megfelelő


Amin elgondolkodtam az az lehet hogy ezek a játékok nem támogatják egyszerre a kontroller + egér bemenetet és talán a giroszkópot egérnek érzékelné a játék, ezért nem megy? De ezt sem hiszem mivel a GRID-ről láttam egy videót amiben kontrollerként volt beállítva, mégis ment a gyro.. Talán a játékban kellene beállítani?



2016. aug. 20. 20:53
 1/1 Fingkirály ***** válasza:

Húh...hát a steam kontroller egy csoda, de amúgy marha babramunka a kezedre konfigolni. De vannak egész használható community profilok, azt már csak az ízlésedre, ujjméretedre kell pofozgatni, és utána k**vajó dolog ám.


Igen, hiába kecsegtet a kontroller azzal, hogy olyan, mintha egérrel ÉS kontrollerrel játszanál egyszerre, azok a játékok, amik nem támogatják egyszerre a kettőt, azoknál bukta, vagy az egyik, vagy a másik üzemmód megy csak (pl a Bioshock ilyen).


A GTA V az speciel PONT támogatja a kettőt, sőt a steam kontrollert külön. A Witcher 3 is.

2016. aug. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!