Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mik a tapasztalataitok a...

Mik a tapasztalataitok a Steam kontrollerről?

Figyelt kérdés

Most Steam-en sikerült eladnom pár skint és körbenéztem mit vehetnék belőle, ekkor láttam meg ezt a kontrollert. Mivel a Steam áruházon belül még játékot nem vásároltam(torrent, meg G2A olcsósága miatt) és már egy ideje szeretnék egy jó kontrollert ezért gondolkodtam el ezen mert úgymond ingyen lenne(a skinjeimből fedezni tudnám).


A lényeg hogy nem TV-n hanem PC-n és monitoron használnám. Ami érdekel hogy mennyire használható, működik-e egyáltalán így TV és Steam-es gép nélkül, kényelmes-e, sok játékkal kompatibilis-e, ezen belül pedig hogy nem Steam-es játékokal is megy-e? Mennyire használható a rajta található touchpad rész?


Most van egy "bigben"(noname) PS3-mas típusú kontrollerem, megéri ezt lecserélnem arra vagy pénzkidobás lenne és inkább vegyek az árából egy AAA játékot?



2016. máj. 14. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem éri meg, gagyi a műanyag, a tapintó rész pedig hamar kikopik.

Inkább vegyél belőle valami leárazott játékot steamen belül.

2016. máj. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Borzalmasan gyenge az anyaghasználat, bazári, kemény, kopogós, kattogós. Pontosnak elég pontos, de ez az egyetlen erénye.
2016. máj. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!