Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan MMORPG ami képeslenn...

Van olyan MMORPG ami képeslenne a WoW-al felvenni a versenyt?

Figyelt kérdés

Szóval az utóbbi időben kipróbáltam a DCUO-t, az Aion-t, a Tera-t és a GW2-t, de egyik sem tudott annyira lefogni mint anno a WoW, illetve elég kevés embert láttam fent ami kicsit unalmasabbá is tette.

Szóval az lenne a kérdés, hogy ismertek olyan MMORPG-t amiben van annyi tartalom mint a WoW-ban, illetve akár csak megközelítőlegesen van akkora játékosbázisa mint a WoW-nak?



2016. aug. 17. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lesd meg a Linage2-öt, emg a Lord of the Rings online-t.
2016. aug. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Régebben én is keresgéltem MMORPG-ket, főleg mióta nem játszom eredetin. Fél évet játszottam eredetin sok év törtözés után és akkor nagyon megtetszett a WoW. Csak a társaság hiánya és az új kiegészítő furcsaságai miatt hagytam abba.


Nagyon sok MMORPG-t kipróbáltam, azt is amiket te írtál és azokat is amiket az első válaszoló. Nekem egyik sem tetszett annyira.

Esetleg a Star Wars The Old Republic volt az, ami jónak tűnt, de amikor én játszottam vele, akkor még kínszenvedés volt a fejlődés, illetve alig játszottak a szervereken.

Egyik haverom mondta, hogy azóta sok minden változott és könnyebb fejlődni, de azóta még nem próbáltam.

Populációban biztos nem fogja egyhamar egy MMORPG sem felvenni a versenyt a WoW-al.

2016. aug. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akinek csak úgy érintőlegesen van fogalma a WoW-ról, azt szerintem simán rávághat bármilyen más MMORPG címet, de szerintem világának összetettségében, atmoszférájában, lore-jában egyik MMORPG sincs közelében se a WoW-nak.
2016. aug. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan ami felveszi vagy feltudná venni vele a versenyt, meg egy ember aki sokat wowozott vagy többet mint akármelyik más mmorpg játéknál az nem igazán tud megszokni egy másik játékot. Egy f2p mmorpg is azért lett f2p mert tartalmatlan a late game vagy nem jönnek sűrűn a tartalmas patchek mint a wowra. Amúgy én nem vagyok wow player, csak ennyit tudok róla, más játéknak maximum csak a harcrendszere lehet jobb de a late game semmiképp.
2016. aug. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Joforman jelenleg a Final Fantasy 14 ami tartja a versenyt, de nem lesz o sem elso. Kb 5 milla elofizetoje van, de ez nem friss adat.
2016. aug. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Soha semmi sem fogja megközelíteni a WoW-ot tartalomban és mélységben. Sajnos mióta kipróbáltam a Guild Wars 2/TERA/Neverwinter-féle dinamikus harcokat, képtelen vagyok visszatérni a régimódi kijelölgetős-30 skillt használós, csigalassú játékmenethez. Havidíjat pedig pláne nem fogok fizetni.
2016. aug. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A három fő erőssége az, hogy nagyon híres, vannak benne nagyon ikonikus bossok (pve) és nagyon könnyű beletanulni.

A problémái az igazán összetett vagy dinamikus harcrendszer hiánya, a sablonos küldetések, a szerverproblémák vagy a könnyen unalmassá váló craftolás.

2016. szept. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Black Desert / Tera Ezek azért "nagy" nevek a műfajon belül.
2016. okt. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!