Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játszik valaki a Tera Online...

Játszik valaki a Tera Online nevű mmorpg-vel?

Figyelt kérdés
Ha igen, nekem van egy lvl 40-es ninja karakterem a Fraya szerveren és egy lvl 32-es berserkerem a Killian szerón.. nem vagyok profi de tök jó lenne másokkal is játszani, szóval van valakinek kedve? 14l

2016. aug. 9. 21:18
 1/2 anonim válasza:
Persze miért is ne. Csak annyi az igazság hogy nem tudom én meik szerveren vagyok. Az a kérdés hogy ha egy másikon nem a tiéden akor át tudnál jonni az enyémre mivel én inkább egyre koncentráltam és van egy szerveren egy maxos Gunner és egy 40 koruli Priest-em. Ha érdekel irj privátba. Énis rég szeretnék már valakivel Tera-zni. Innentol már rajtad áll. :)
2016. aug. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szept. 06-én vonják össze a szervereket úgy hogy akkor már szinte biztos egy szerveren lesztek. :)
2016. aug. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!