Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játszik valaki, vagy szeretne-...

Játszik valaki, vagy szeretne-e játszani a Tera-Onlinal? (mmorpg)

Figyelt kérdés
Pár napja kezdtem, de nincs egy ismerősöm se, aki ezzel játszana. Örülnék ha valaki csatlakozna, vagy én csatlakozhatnék, ha játszik valaki már.

2015. ápr. 21. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha társat keresel játékra akkor számít hogy EU vagy usa régió és hogy melyik szerver. Amúgy megpróbálhatsz a játékban is társakat keresni a chat-ben.
2015. ápr. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eu-n vagyok, német szerveren. Eddig egy francia kis csajjal játszottam, és csak egy magyart találtam. Több kéne, így skypeon tudnánk közben kommunikálni. Amúgy szívesen átmennék más szerverre is, ők is biztosan csatlakoznának.
2015. ápr. 23. 23:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor a Hasmina vagy a Kaidun szerveren vagy mert ez a kettő a német, de németen biztos kevesebb magyar van mint az angolokon. Szervert váltani csak pénzért lehet, vagy új karaktert kell kezdeni a másik szerveren..
2015. ápr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mint már mondtam, szívesen átmegyek másik szerverre, ha ott több a magyar, új karaktert is szívesen kezdek, ez nem tartana vissza. Valaki, ajánlana valamit akkor? Vagy olyan személy van, aki ha átmegyek egy új karaktert kezd velem?
2015. ápr. 25. 11:49
 5/5 anonim válasza:
Az arcadian rengeteg a magyar én is ott vagyok.
2015. jún. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!