Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ajánlanátok valami jó single...

Ajánlanátok valami jó single player PC játékot?

Figyelt kérdés

Minden játékom kipörgettem, és most unatkozok. Ha van internetem, SWTOR-t és Smite-ot játszok, single-ben amiket már végigvittem és nagyon bejöttek azok a legnevesebb Star Wars játékok, a Skyrim, NFS Most Wanted, Kingdoms of Amalur. Most Empire at War-ral játszok, de mivel mindjárt meghódítom a galaxis, ez is unalmas.

Szóval valami fantasy vagy sci-fi játékot szeretnék, lehetőleg open world RPG, de ha aránylag jó a grafika és a történet akkor jöhet bármi. Nézelődtem neten, de nem tudom mit kezdjek el.



2016. aug. 14. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Assasin's Creed

The Witcher

Gothic 1,2,3

Dark Souls(ez k. nehéz játék :D ha kihívás kell)


Ilyen lövöldözős multi:

CoD

CsGo

2016. aug. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fallout 3/ New Vegas/ 4
2016. aug. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Dragon's Dogma

Divinity - Original Sin

Pillars of Eternity

Might & Magic X - Legacy

Legend of Grimrock 2

2016. aug. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Dragon Age és Mass effect széria.

Esetleg Ark Survival Evolved, ha bírka a géped, bár az túlélőkáték.

2016. aug. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm és ment a zöld, nem tudom ki pontozott le titeket... no mindegy. A Dragon Dogma megtetszett, szerintem azt próbálom ki következőleg. :)
2016. aug. 16. 17:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Én múlthéten vettem meg poton pénzért (2500ft) a COD: Modern Warfare 2-öt és megint visszajöttek a CoD-os élmények anno régebbről :D Még mindig meglepően sokan játszanak vele mert pár másodperc alatt bedob szerverekre ahol meg full létszám van szinte mindig :D
2016. aug. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Egyszer játszottam vele, és kicsit idegbeteg emberekkel találkoztam... :( lehet szerencse kérdése :)


Viszont a Dragon's Dogma: Dark Arisen-t kipróbáltam és addig nagyon tetszik *-*

2016. aug. 19. 14:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!