Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan pusztul az orkok...

Hogyan pusztul az orkok világa a World of Warcraft-ban?

Figyelt kérdés

Nagyon régen játszottam a Wow-val még eredeti szerveren még a Lich King idejében. Ebben a játékban ugye volt egy Outland nevű világ ahová portálon keresztül mehettél át.


Elméletileg ez volt Draenor, ugye? No de a story úgy szól, hogy az orkok azért jöttek át Azerothra, mert a világuk pusztul. De hogy? Hol lehet ezt látni? Én a Burning Crusade-ban rengeteget voltam Outland-en és nem igazán értem miről van szó. Elméletileg Gul'dan miatt pusztul a világ, de ezt hol lehet észrevenni?


Hiszen van egy csomó NPC, rengeteg zóna van Nagrand szerintem az egyik legszebb zóna szerintem. Szóval egy pusztuló világ nem ilyen.



2016. aug. 13. 18:03
 1/5 anonim válasza:
Azért mert a Legion megfertőzte Draenort. Ha a filmet láttad ott is megfigyelhető. Azért mentek Azerothba mert leakarták rohanni. Legion terület folglalóst játszott. És mivel az orcok megvoltak fertőzve demon vérrel, lehetett őket irányítani.
2016. aug. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok ez tiszta. Csak arra voltam kíváncsi, hogy ez Outland-en hol látszik? Tehát magában a játékban észrevehető volt?
2016. aug. 13. 19:00
 3/5 anonim válasza:
xD te nem a wowwal játszol? hát persze. Előtte utána képekkel nézd meg
2016. aug. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Körülnéztél már outlanden? teljesen szét van esve köszönhetően gul'dan bácsinak :D

meg össze lehet hasonlítani dreanorral...ott látszik, h mennyi minden változott

2016. aug. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kicsit pontosabban leírom. Szóval az eredeti idővonalban Draenor meg lett fertőzve a sok warlocktól, akik fel energiát használtak. Ez lassan kezdte átváltoztatni a zónákat, legjobban Shadowmoon Valleyt érintette a legjobban, mint pl hogy kiszáradtak a tavak, folyók, fel vulkánok jelentek meg, stb, viszont ez még mindig Draenor volt. Draenor Outlanddé úgy alakult, hogy egy erőteljes warlock, Ner'Zhul rengeteg portált nyitott külöböző planétákra egymás után (egy példa a Dark Portal) és ez Draenort felrobbantotta, kipörgette a Twisting Netherbe. Néhány része le is szakadt a fő kontinensről, pl a Spires of Arak 80% eltűnk a robbanás folyamatában. Nagrand azért nem néz ki annyira pusztulónak, mert ott nem voltak portálok nyitva. Ott még a sámánizmus uralkodott (a warlockok volt sámánok, akiket fel energiával ruháztak fel a démonok)
2016. szept. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!