Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lady Popularban a hozzászólásb...

Lady Popularban a hozzászólásban, hogy tudok más betűtípussal írni?

Figyelt kérdés

2016. aug. 13. 09:00
 1/1 anonim válasza:

Én csak azt tudom hogy kell dőlt, vagy vastag betűvel írni:

Dőlt: Nyomd meg az i betűt és egy ilyen jel fog megjelenni [i] és miután befejezted azt amit így akarsz írni mégegyszer nyomj rá ott fen arra az i betűre és akkor már ez jelenik meg [i/].

Vastag betű: nyomd meg a D betűt ott fen meg fog jelenni egy [d] jel és ha befejezted újra rányomsz és akkor a [d/] jel fog megjelenni.

De ha valakinél látsz másik betűtípust akkor vidd rá az egeret a kommentjére és alul a jobb alsó sarkában meg fog meg fog jelenni egy olyan hogy idézet arra nyomj rá, menj fel oda ahol tudsz hozzászólni és minden úgy lesz odaírva ahogy ő csinálta csak ott lesz hogy [quest: név] és [quest/]

Remélem tudtam segíteni:)

2018. febr. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!