Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok a Paragonról?

Mit gondoltok a Paragonról?

Figyelt kérdés

Nem rég kaptam meghivást a zárt beta-ra és igazából nekem tetszik. Régen elég sokat játszottam a Dota 2-vel (kb. 900 óra). Arra erléggé ráuntam vagyis inkább megutáltam mióta kijött a reborn. Azóta semmi új tartalmat nem raktak bele. Egyik Compendium után jön a másik ami engem, mint normál játékost nem érdekel. Meg hero set-ek, meg minden kozmetikum jön ki. Abyssal underlord meg sehol sincs. Arról nem is beszélve, hogy semmilyen event nincs. De mindennek a teteje az, hogy ha a season map-hoz (téli, tavaszi, karácsonyi (ami most nem is volt)) kell a Compendium. Ez csak onnan jött, mert ez is moba, de inkább a Smite-hoz kéne hasonlitani, ami nekem nem jött be, ezért nem is tudok róla sokat mondani.

Mit gondoltok az (új) Dota 2-ről?

De visszatérve a Paragonra.

Mit gondoltok? Van esélye a 2 (3) nagyobb moba cím mellett (Dota 2, LoL) (Smite) között? És persze kiemlekedik-e valamiben a milliónyi új moba közül? Grafikát kiéve, mert szerintem eszméletlen szépen néz ki. Hangulatban is.



2016. júl. 29. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem fog kiemelkedni a gépigénye miatt. Amúgy egy nagyon jó játék, de az ilyen játékok lényege az lenne, hogy minél több ember hozzáférjen és kialakuljon a játékosbázis. Ez hiába lesz f2p a lol játékosok fele már csak a gépigényen elvérezne ha át akarna egyáltalán menni rá. Emellett igazából eléggé sci-fi-re sikeredett ami szintén nem a játékosok kedvenc témaköre.


Jó lesz de ugyan úgy elvész a semmibe, mint a hots, smite.

2016. júl. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nők mondjk, hogy a szépségért meg kell szenvedni. Mert azért van gépigénye a többi mobához képest.

De azt nem értem mi a baj a sci-fi-vel?

De én is attól tartok, hogy nem lesz hosszú jövője. Erre a nagyobb gépigény is rásegít.

Egyelőre kevés a tartalom, de már most látszik rajta, hogy elég igényes játék, nem az a lol féle.

2016. júl. 29. 17:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam pont pozitívum a sci-fi környezet, én még a Battlebornt is nagyon szeretem.
2016. júl. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!