Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak szerintem lett "tragikus"...

Csak szerintem lett "tragikus" Revan sorsa? (Star Wars: The Old Republic)

Figyelt kérdés
Ugye elfogja az uralkodó, majd kiszabadítják, de ami ezután jön.. Nevetséges szerintem, ahogy meghal, az is, a két KOTOR játék szinte csak róla szól (az 1.-ben ugye őt alakítjuk, de a 2.-ban is nagyon sokat beszélnek róla, hogy milyen erős jedi volt) és akkor így hal meg.. Szerintem nagyon elbántak vele, sokkal többet érdemelt volna. Szerintetek?

2016. júl. 23. 21:19
 1/5 Benyebonya ***** válasza:
Őszintén szólva nekem is csalódást okoz, ami az Old Republic-ban történik vele. A kotoroknak zseniális története van, és ezt sajnos nem sikerült az Old Republic-nál megismételni. Rengeteg potenciál volt ebben a karakterben, én is nagyon sajnálom, hogy így ért a története véget.
2016. júl. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy 2 játékon keresztül mennyi mindent beleöltek a karakterébe, aztán így kidobják..

Az lenne a legjobb, ha a teljes KOTOR-t canonná tennék, the a SWTOR-t nem, és írnának neki egy alternatív befejezést, vagy valamit :D

2016. júl. 24. 20:53
 3/5 anonim ***** válasza:
A tragikus az hogy mindez a Star Wars univerzum szempontjából a 7. rész miatt lényegtelenné vált, pedig sokkal érdekesebbé tette a sztorit a tudat hogy itt van évezredek történelme.
2016. júl. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hmmm, láttam filmet, de az "csak" a 6. rész utáni eseményeket törli el, változtatja meg, az OLD REPUBLIC-ot nem (tudom, hogy nem canon már ez sem, de még nem írták felül), ráadásul már Kreia canon lett a KOTOR-ból, tehát már Revan-t is vehetnénk annak..


Amúgy nem játszok a SWTOR-al, de van rá esély hogy valahogy szerepeljen még Revan benne? Nyílván nem úgy, hogy feltámad, csak a szelleme, vagy valami.

2016. júl. 25. 12:34
 5/5 Benyebonya ***** válasza:

Ha a Star Wars "történelmet" vesszük, akkor simán lehetséges. Tudni lehet róla, hogy van egy holokronja, ami később Darth Bane-hez is eljut.

De én személy szerint nem tartom valószínűnek, hogy a karakterét az után, hogy az előző próbálkozás nem sikerült túlzottan, megpróbálják még egyszer szerepeltetni (bár lehet, hogy pont ezért tennék).

Talán az lehetne még kritikus pontja a dolognak, hogy még kéne magyarázni, hogy kerül a holokron oda ahoz a fanatikus bandához, akiknél Bane megtalálja. Engem mindenesetre érdekelne a sztori.

2016. júl. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!