Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok nekem segíteni?...

Tudnátok nekem segíteni? Tippeket adni a league of legends rankedjéhez?

Figyelt kérdés
Supportként és egyedül kezdtem az egész rankedot. De mivel supportal nem lehet carryzni és 4 meccsből kb 1-et nyertem mikor supportoltam ezért át álltam midre.Leginkább ahrizok de előfordul akali is.Duo társam sajnos nincs.próbáltam társakkal játszani de csak defeat lett a vége. Egyedül szeretném magam felhúzni gold5-ig. most silver5 vagyok. de ez sajnos nem ilyen egyszerű.néhány tippre tanáxsra lenne szükségem,hogy lehet a legjobban,legbiztosabbak és ha lehet a leggyorsabban feljutni de a gyorsaság nem is olyan fontos csak biztos legyen az a lényeg. Nem nagyképűségbül de mielőtt mondanátok,hogy azért vagyok ott ahol mert nem érdemlek jobbat. Nos sokan mondják,hogy már úgy játszok mint egy goldos és én is úgy gondolom,hogy a silveres szint már eléggé könnyű nekem ami azt jelenti,hogy ideje lenne szintet lépnem csak ez a ciki,hogy egyedül nem tudok duo társ nincs de annyira nem is szeretnék.javaslatokat,ötleteket,tippeket,tanácsokat nagyon szívesen elfogadnék és nagyon örülnék.
2016. júl. 21. 19:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!