Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eklo tippeket valaki?

Eklo tippeket valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!...a league of legends nevû játékban Ekkohoz mondanátok pár alap tippet?

Kik ellen jó?

A Hybrid build jó-e neki?

Érdemes-e vele játszani?

Kik a counterei?

Stb...



2016. febr. 28. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Zed, fizz és más assassin champ ellen jó.

szerintem a hibrid build szar neki.

Azt hogy érdemes-e vele játszani arra magadtól kell rájönnöd. Én mondanám, hogy érdemes, mert erős champ, de ha nem tetszik a stílusa vagy nem áll kézre akkor hiába mondom ezt.


[link]

itt vannak a counterjei. De amúgy ezeket nem annyira érdemes figyelni, mert a skill(játék tudás) a legnagyobb counter a játékban.


Nézz róla videókat és megtudod, hogyan érdemes vele játszani.

2016. márc. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bármilyen karakterrel érdemes játszani, ha tetszik. Hybrid build nem a legjobb neki, ap, vagy esetleg tanky az igazi rajta. Ha elég jól játszol vele, igazából bárki ellen behozhatod, de ő egy nehezebb champ, nekem időbe telt mire belejöttem vele.
2016. márc. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kettő tipp jutott eszembe ami elsőre talán nem olyan egyértelmű vele: egyrészt a w-je úgy működik, hogy három másodperces delay van rajta ami elég hosszú idő egy cc spellnek, de nagy a range és az ellenfél csak az utolsó 0.5 másodpercben látja meg a becsapódási helyet, tehát ha akkor benne van a belsejében, már nem igen tud kitérni előle. Tehát igazából meg kell tippelned, hogy merre felé fog kimozdulni, ha látja, hogy ellövöd, ezt gyakorolni kell. Viszont ha azt nem látja, hogy ellövöd, pl bokorból lövöd el, akkor Kevésbé tud rákészülni. Lanen ha harcolni akarsz, mindig a w-vel kezdj, ha nem is találod el, pajzsot akkor is kapsz belőle. A másik az egy trükk amit az ultival lehet csinálni, ha recallolsz és utána elég gyorsan ultizol, akkor a lane-re fog visszadobni (mivel ott áltál 4 másodpercel korábban) Volt már így killem, hogy egy trade után recall, ellenség kint maradt és pusholt fél élettel és jöttem vissza a meglepetés ultival :)
2016. márc. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értékes válaszokat! :)
2016. márc. 3. 19:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!