Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Te / vagy ismerosod jatszik a...

Te / vagy ismerosod jatszik a Pokemon Go-val?

Figyelt kérdés
hany szemelyt tudsz, aki a kornyezetedben jatszik vele?

2016. júl. 17. 23:07
1 2
 11/11 he84 ***** válasza:
Én is játszok a Go-val, egy régi barátom, meg én néha sétálunk és közben szoktunk Go-zni is együtt. Ez már több mint 1 éve. Nem ciki Go-zni, akár valaki szerette, ismerte korábbról a Pokémont, akár nem. Mi nálunk én jobban ismerem, szeretem a Pokémont a Go előtti időkből, a régi barátom kevésbé ismeri korábbról, kevésbé is érdekli alapból őt a Pokémon. Ennek ellenére a maga módján megszerette a Go-t, szerintem nagyrészt a stílusa miatt. Én viszont néha informáltam/informáltam őt 1-2 pokémonról, főleg ha ő kérdezte/kérdezi. Egyáltalán nem ciki, csak mert valakinek nem tetszik, valóban nem kéne leszólni, lekezelni azokat, akik szeretik! És nem gyerekes! Inkább az a gyerekes, éretlen, aki ezt szajkózza, nem tudja és/vagy nem meri lazán azt csinálni, amit valójában szeret, függetlenül attól, hogy az mi és milyen! Na meg sajnos vannak olyanok is, akik direkt kötekednek,...
2018. jan. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!