Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Te / vagy ismerosod jatszik a...

Te / vagy ismerosod jatszik a Pokemon Go-val?

Figyelt kérdés
hany szemelyt tudsz, aki a kornyezetedben jatszik vele?

2016. júl. 17. 23:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk nem tudok senkiről.
2016. júl. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Senki se játszik vele (tudtommal), én nem is fogok mert emiatt nem fogok új telefont venni, valamint a mobilnetemet se erre nyomnám el, nem korlátlan...De amúgy szívesen kipróbálnám.
2016. júl. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
Munkahelyemen az egyik kölyökképű recepciós. Meg úgy két-három, 20-23 éves ismerősöm, akik budapestiek.
2016. júl. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11%
Szerencsere nem, ennel ertelmesebb kozosseghez tartozom...
2016. júl. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Én játszom vele, elég szórakoztató. Tisztában vagyok vele hogy egyébként mekkora baromság, és egy múlandó hóbort, ami még népszerű pár hétig, hónapig, aztán meg megy a süllyesztőbe. De legalább jól összehozza az embereket, lehet menni bandázni, csavarogni a városban. Azért a fiatalok számára ez egy jó alternatíva hogy kimozduljanak a gép elől, és habár ezzel is játszanak, de legalább a szabad levegőn teszik és mozognak egy kicsit. Persze most lelehet húzni a játékot, kifigurázni az embereket akik rajonganak érte stb.. Én erre csak annyit mondok, hogy nem szégyen ha kicsit félreteszed az egódat, és képes vagy "lealacsonyodni" annyira, hogy élvezettel tudj szórakozni. Persze akinek nem jön be a Pokemon Go, eleve nem játszik ilyesfélékkel, az nyilván ne tegye. De aki érez magában egy kis késztetést, ne azzal foglalkozzon hogy mit gondolnak mások, nyugodtan szedje le aztán próbálja ki.
2016. júl. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Eleg kis varosban elek, de en is jatszok vele, a barataiü kozul 3-4en meg par sracot lattam mar pokestopot meg gymet keresni, talaltak is a benzinkuton meg egy boltnal.
2016. júl. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
en is jatszom vele, nekem nagyon bejon, szerintem nem ciki vele jatszani. aki nem jatszik vele, ne tegye, de leoltani, hat fura proba nelkul . :)
2016. júl. 18. 20:44
 8/11 anonim válasza:
Én játszanék vele de ahol lakok ott se egy pokéstop se egy pokémon am 1-2 haverom játszik vele 18/f
2016. júl. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnos tudom mit érzel utolsó. :D
2016. júl. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mi játsszunk vele, és a baráti körből szinte mindenki. Én nagyon szerettem a rajzfilmet, így kifejezetten nosztalgikus érzés. :) Mellesleg a párom így már lelkesebben jön velem bevásárolni meg sétálni is :D
2016. júl. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!