Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vannak Budapesten szerepjáték...

Vannak Budapesten szerepjáték klubbok?

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni a hagyományos (nem online) szerepjátékot, csak nem tudom, hol vagy kivel lehetne. Tudnátok olyan helyet ajánlani, ahol ki lehetne próbálni, be lehetne szállni egy party-ba? Teljese kezdő vagyok. Válaszokat előre is köszönöm!

2016. júl. 12. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak olyan helyet tudok, ahol venni lehet ilyen társasjátékokat.
2016. júl. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vannak szerepjáték társaságok itt-ott Magyarországon, viszont nem tudom, hogy azok hol találhatóak meg. Keress rá interneten, biztos akad. Ha másképp nem is, veszel egy szabálykönyvet, esetleg egy bestiáriumot, áttanulmányozva ki tudjátok próbálni baráti társaságban is. Hidd el, sokkal élvezetesebb ismert emberekkel, mint vadidegenekkel.


De ha egyéb kérdésed lenne ez ügyben, nyugodtan írj, 11 éve űzöm a szakmát, kipróbáltam már pár fajta asztali szerepjátékot.

2016. júl. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A legnagyobb magyar szerepjátékos oldal:


lfg.hu


Fórumán csapatokat is kereshetsz.

2016. júl. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!