Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Diablo III kiegészítővel vagy...

Diablo III kiegészítővel vagy Dragon Age: Inquisition?

Figyelt kérdés

#játék #Diablo 3 #Diablo III Reaper of Souls #Dragon Age:Inquisition #RPG(szerepjáték)
2016. jún. 21. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Hack and Slash vagy RPG.

Nekem van 10 órám Diablo 3ban, 100 meg DA-ban. Ha eléred a max szintet, nekem nagyon monotonná vált a Diablo, a legújabb Da-t meg csak egyszer játszottam ki, az első meg második részhez képest, aohl simán 500 óra felett vagyok mindkettőben, mert sablonos, lebutított játékot csináltak belőle.

2016. jún. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én úgy hallottam a tesztekben, hogy a Dragon Age:Inquisition jobb lett mint az első két része.
2016. jún. 21. 14:15
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és a Diablo III-ról is azt mondják, hogy a Reaper of Souls-al max szint után is élvezhető.
2016. jún. 21. 14:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Mind a kettő jó, azt vedd amelyik műfajjal jobban van kedved játszani (de amúgy nem egy árkategória a kettő, az Inquisition fele annyiba se kerül mint a Diablo 3 kieggel)
2016. jún. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#2: Szerintem is jobb, mint az első két rész. Természetesen az Origins hívei fikázzák ezerrel, de én nemrég játszottam újra mindkettőt, és bizony játékmechanikailag az első rész egy kő primitív játék az Inquisition-hoz képest. Egyedül a csapattagokon lehet vitatkozni: azt elfogadom, hogy valakinek jobban tetszenek a régi társaság tagjai, de mint JÁTÉK, a DA:I ezerszer nagyobb, hosszabb, változatosabb az elődjénél.
2016. jún. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!