Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van mostanában valaki, aki...

Van mostanában valaki, aki foglalkozik a Dragon Age Inquisiton magyarításával?

Figyelt kérdés
Az angolom nem perfekt, de elég szépen beszélem, mégsem az igazi. Ezért gondoltam, beszállok a fordításba, ha netán foglalkozik vele valaki. Küldj egy üzit, és amint fellépek adok normális elérhetőséget is :) Vagy akár válaszolhatsz a kérdésre is :D

2016. ápr. 4. 02:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 4. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Csori96 ***** válasza:
100%
Itt megtalálod a fordító elérhetőségét - [link]
2016. ápr. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kössz-kössz :) Már küldtem is levelet.
2016. ápr. 5. 00:47
 4/14 A kérdező kommentje:
Sajna semmi válasz, sehonnan... Nem tudom meddig várok még, de esetleg nincsa valaki, akik beszállnának a cuccba?
2016. ápr. 7. 10:53
 5/14 Csori96 ***** válasza:

Ketten is jelezték, hogy beszállnának a fordításba.

AaronX8, Bl@de - [link]


Esetleg írj az SG.hu-s játékmagyarítások fórumra ( [link] ), talán azt időközönként olvassa Ripp.

2016. ápr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nézed-e még a kérdést, de kíváncsi vagyok, hogy mi történt?


A Ripp fordítása szerintem nem fog elkészülni, ha szeretnéd és találsz/találtál embereket, akkor külön megpróbálhatnátok, sokan örülnének neki. :)

2016. máj. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szívesen állnék neki, de sajna vajmi keveset értek a gépi dolgokhoz, és az angol tudásom sem felsőfokú épp. Megértettem a játékot, de egészen más úgy játszani, mikor koncentrálsz mindenre, vagy kikapcsolódva figyeled az eseményeket... Sajna nincs senki, akit elérhetnék a fordítással kapcsolatban, senki sem reagál... Természetesen időről időre ránézek néhány weboldalra (többek között erre is), hátha valaki nekiáll, vagy embereket gyűjtöget a fordításhoz. Eddig sajna senki :s
2016. máj. 13. 20:42
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ha írsz magyaritasok.hu-n valamelyik adminnak, akkor lehet, hogy raknának ki egy felhívást erre a célra.

Ma pont ránéztem, 7-én valaki pont jelezte, hogy fordítaná.

[link]



Én is örülnék egyébként egy magyarításnak, sokkal jobban lehet élvezni egy játékot az anyanyelven, de hát ez van. Már több, mint egy éve várok a magyarításra, aztán tegnap előtt meguntam és elkezdtem.

Nekem sem perfect az angoltudásom, de eddig értem. : )

2016. máj. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tudomásomra jutott, hogy létezik egy csoport, szerény számmal, akik fordítják. Nem profi munka lesz, de teljesen játszható formájú azoknak, akik nem beszélik a nyelvet. Aki jelentkezni szeretne, az írjon itt kommentben, és üzenek privátba a részletekről.
2016. máj. 17. 15:55
 10/14 anonim ***** válasza:
Van valami oldal, ahol lehet őket követni vagy valami bővebb információ róluk?:)
2016. máj. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!