Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem kapok S kitüntetést...

Miért nem kapok S kitüntetést ilyen játékokra LoL-ba? (többi lent)

Figyelt kérdés

Kayleval szoktam talán legjobban játszani, utolsó játékaimnak amit még vissza tudok nézni leírom a statjaimat:


9/2/15/200 36:05 perc

7/1/11/113 29:03 perc

5/1/3/85 20:14 perc

15/5/9/190 (Vesztve) 42:38 perc

7/6/10/158 (Vesztve) 39:04 perc

10/8/18/197 (Vesztve) 36:43



Sokszor úgy éreztem hogy az egész játékot én hozom le, minden menetben legalább 5-6 szor megmentem valaki életét ultival, töltöm fel mindenki életét stb.

Utolsó menetben (ami legfelül van) másiknak branddel 10/4/x 180 farmmal meglett az S+.... Én meg az A-t alig kaptam meg. Gondoltam eddig biztos a farmmal volt a gond, na hát most 200 farmom volt, erre se jár semmi....


Én ezt nem értem hogy mit csinálok rosszul.. Szerintem látványos a fejlődés is, ahogy így az arányaimat nézitek. És szinte minden játékba kapok segítőkész-t vagy csapatjátékost, szóval a csapattársaim is elismernek.



Mire figyeljek jobban vagy mit csinál(hatok) rosszul?



2016. júl. 12. 10:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Utolsó, a 21/9 jobb ezeknél. Sajnos a többi infót nem jegyeztem meg, de én vittem a farmokat, nélkülem halott volt a team, szóval CARRYZTEM.

Amúgyis, nagyon kevés a farmja a gyereknek, 20. perc 85 farm ne nevettessetek már. Ez valami bronz elo?

2016. júl. 15. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

21/9= 2,33 KD

Az assistot itt se számolom, mert mért tenném, ha nálad se.

9/2= 4,5 KD

7/1= 7 KD

5/1= 5 KD


Bárhogy nézem ezek korrekt stattok, főleg ha még az assistokat is hozzá számolnánk. A stattot nem a kill határozza meg hanem a halál a fő szempont és az a viszonyítási alap, ahhoz viszonyítjuk a másik két tényezőt.

A farm tényleg rossz, de az most nem számított hisz a tied is ismeretlen volt.

2016. júl. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Itt látom már egyből nekem állt valaki hogy milyen bronzos hülye vagyok hogy 85-farmmal várom az S-t.

Nem értem miért pont a legrosszabbat választod ki? Én nem válogattam a legjobbakból, kiírtam minden játékomat. Akkor lehet ha support voltam, mit tudsz hogy így okoskodsz?



Nem arról van szó hogy elvagyok szálva magamtól hogy há de pró vagyok ilyen menetekkel. Csapattársaim sokkal gyengébb eredményekre is kaptak S-t. Kevesebb kill, kevesebb dead, kevesebb farm, kevesebb torony stb.


Azóta én 3 S-t kaptam, egyet Supporttal, ott nagyon hasznosnak éreztem magam, szerintem én hozam le a játékot (5/2/28/x).

Junglerrel kaptam a másikat, az egész játékot végig farmoltam, arra jár a jutalom sajnos.... Persze statom is rendbe volt, de minden voltam, csak hasznos nem a csapatnak.

Harmadikat meg adc-vel, ott se éreztem úgy hogy hű de jó lettem volna.


Amúgy 27 lvl-es vagyok.

És most hogy még 3 S-t kaptam, biztos vagyok benne hogy nem reálisak ezek, nem az kapja a jutalmat aki lehozza a játékot, hanem aki esetenként összelopkodja a killeket, és ahelyett hogy tartaná a frontot, fut hogy aki topon pussol annál meg az utolsót ő üsse a turretbe, s dragonhoz is megy ha kell ha nem stb..

2016. júl. 15. 20:17
 14/15 anonim ***** válasza:

Nehéz ám S-t kapni. Nem baj, ha nem sikerül.

Amúgy a többi játékostól is függ.

Én az én meccseimben azt vettem észre, hogy 8-0-val nem kaptam, de 12-10-zel igen. Tehát sztem a killeket nézi jobban. Emellett minél tovább tart a játék, én annál jobb pontot kapok rá, amit elég furának találok.


Csak azt tudod csinálni, hogy továbbra is játszol vele. Előbb-utóbb meglesz az S, de nem baj az se ha későn.

2016. júl. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Azóta kaptam vagy 1 tucat S-t, kayleval még most se sikerült, de sokkal ,,ócskább" játékokra más karakterrel igen :\.
2016. aug. 2. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!