Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Team Fortress 2: Meet Your Match?

Team Fortress 2: Meet Your Match?

Figyelt kérdés

Facebookon láttam ezt a Team Fortress 2 oldalán, h Meet Your Match, viszont - gyér angol nyelvtudásom miatt - nem sokat értettem, hogy ez a dolog mit is takar.

Ezért fordulok a GyK-hez, tehát a kérdésem:

TF2-ben mi a/lesz a MYM?

A választ előre is köszönöm!



2016. júl. 8. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
A legjobb fordításom erre a "találd meg a meccsed".Érdekelt a dolog, utánanéztem és tömören arról van szó hogy bekerült a ranked/versengő mód(ha nem ismered a szót nézz utána, elég sok játékban benne van) , bekerült 1-2 új map, kész a "pass time" végső verziója és hogy átalakították a normál meccseket.
2016. júl. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most már játék közben én is rájöttem a dolgokra, de azért köszönöm precíz válaszodat!
2016. júl. 9. 11:30
 3/4 panda789 válasza:
Nekem az a problémám h van a menüben a heavy v pyro rámentem a heavyre és utána nemtudok find gamelni tudnátok segiteni?
2016. júl. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Off

Él még a Tf2?

2016. júl. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!