Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Team Fortress 2-ben miért nem...

Team Fortress 2-ben miért nem tudom eladni néhány tárgyaimat?

Figyelt kérdés

Például a Batman sapkát vagy a zenélő hátizsákot. Levettem mindeent minden karakterről, szinte csupaszok..., és nem engedi eladni, mert hogy "A meghatározott tárgy már nincs a raktáradban, vagy nem cserélhető a Közösségi Piacon."

Pedig ott van a raktáramban.. De még amit csak kulcssal lehet kinyitni azt sem engedi eladni ugyanezzel szöveggel...

Szerintetek?



2016. júl. 4. 14:03
 1/5 Jelenovszki válasza:

Nem minden tárgy eladható, cserélhető vagy barkácsolható.

Ott van a tárgynak a leírásának az aljában a jelzé.

2016. júl. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De hisz amikor elakarom adni ott a diagram, hogy mennyi volt ekkor és ekkor és mennyit adtak el. Mindegyiknél ott van. Vagy lehetséges, hogy régen ellehetett adni most meg nem? Pedig van 2 olyan tárgyam is ami 1 euró feletti értéke van :(
2016. júl. 4. 14:21
 3/5 anonim ***** válasza:
A leírás alapján fogalmam sincs mely tárgyakról van szó de a "batman sapka" alapján promóciós tárgyakról beszélsz.Ezek olyan tárgyak amiket azért kaptál mert megvettél egy játékot steamen vagy esetenként megtettél bennük valamit.
2016. júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És a promóciós tárgyak eladhatatlanok
2016. júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már megoldottam. A tf2 boltjában kellett venni valamit, hogy aktiválja a "prémium" fiókot...( 1000 éve aktiválva lett), de tf2 -n belül is kell..
2016. júl. 13. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!