Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezen elmenne a CS:GO?

Ezen elmenne a CS:GO?

Figyelt kérdés

Asus X552M laptopom van:

CPU:Intel BayTrail M Quad-Core 2940.up to 2.25GHz

Memory: 4GB

HDD:500GB

OS: Free DOS

ODD: DVD Sup.MTI.

Ezen a laptopon elmenne az eredeti (Steames) CS:GO? Ezek az "adatok" rá vannak írva a laptopra, amúgy fogalmam sincs mi micsoda. :D



2016. júl. 4. 12:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
#9 köszi,csak az a baj hogy nem tudom összevetni mert nem igazán értek hozzá :/
2016. júl. 5. 10:58
 12/16 A kérdező kommentje:
Az az OS meg a Memory jobb meg a szabad hely is megvan rá a többit nem tudom megnézni
2016. júl. 5. 10:59
 13/16 A kérdező kommentje:

Megvannak az adatok! :D Steamről kiírta

Asus X550MJ (monjduk ezt nem értem mert x552m van ráírva)

Op. rendszer: Windows 8.1 (64bit)

Videókártya: Illesztőprogram: NVIDIA GeForce 920M

DirectX kártya: NVIDIA GeForce 920M

Memória: Ram:3982 MB

ezek szerint elmenne rajta? mondjuk közepes beállításokon 60fps-el? :D csak lowon minden és úgy 60fps megvan? :D

2016. júl. 5. 11:28
 14/16 A kérdező kommentje:
Amúgy a csgo korhatáros? Mert még csak 12 vagyok és nem akarom hogy kidobjanak
2016. júl. 5. 11:32
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem korhatáros, de a bankszámla nélkül kicsit nehéz lesz megvenni (kevés boltban tudod megvenni az aktiválókódot). Aztán ha meg is veszed a boltban az aktiválókódot (tehát nem steamen), akkor a steam profilod még nem lesz teljes jogú, mert 1500 forintot A STEAM ÁRUHÁZBAN kell elkölteni, hogy pl. barátokat tudj jelölni. Aztán, ha van bankszámlád, vagy a szüleidét használhatod, akkor nem szóltam, csak pl. nekem nincs bankszámlám, ezért írtam. Az eredeti kérdéshez írva: próbáld ki. A cs:go-nak nem nagy a gépigénye, szerintem ez a gép határeset. Egyébként a laptopod tuti túl fog melegedni cs:go alatt, csak szólok. 16f
2016. júl. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Okès köszönöm a vàlaszt! :) A szüleim bankszàmlàjàról vennèm majd meg, ès odaadom nekik a pènzt.Csak most vàrok amíg akciós lesz, ne kelljen sokat elkolteni a szülinapi,nèvnapi stb. Pènzből, mert inkàbb gyűjtögetem hogy legközelebb valami hasznos dolgot tudjak venni. :D
2016. júl. 9. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!