Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valami jó játék ami elmenne...

Valami jó játék ami elmenne ezen a gépen? (Leírás)

Figyelt kérdés

Mostanában elég sok játékot játszottam ki és kellene valami új de nem találok semmi jót. Arra lennék kíváncsi hogy az én gépemre milyen játékokat ajánlanátok. Az biztos hogy nincs valami jó gépem most 2 dolgot fogok leírni azokat a játékokat amiket kijátszottam és a gépemet.Ha tudtok ahhoz hasonló játékokat amiket felsorolok megköszönném.

Játékok amiket kijátszottam:

- Alan Wake

- Euro Truck Simulator 2

- Assassin's Creed (összes)

- Bioshock 1-2, Infinite

- Thief

- Borderlands 1-2, The Pre-Sequel

- Cry of Fear

- Dead Island

- Dead Island Riptide

- Dishonored

- Fallout 3

- Far Cry 3

- Need for Speed Carbon

- South Park Stick of Truth

- Tomb Raider


A gépem:

UCP: Intel(R) Pentium(R) CPU G2020 @ 2.90GHz 2.90 GHz

RAM: 4 GB

OP rendszer: Windows 7 64-bit

GPU: ATI Radeon HD 4800 Series (1GB)



2016. márc. 20. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
GTA összes, Mafia 1,2 , Medal of honor részek, Battlefieldből a legtöbb, Call of duty legtöbb része, Sleeping dogs, F1 játékok (a 2015 nem biztos hogy futna), talán Far cry 4
2016. márc. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezeket ki fogom próbálni viszont a Far Cry 4-gyel és a Fallout 4-gyel is bajom van mert elméletileg futnia kéne de indítás után Black Screen és arra 2 mp és kiírja hogy leállt a működése és nem tudtam megcsinálni viszont a többit kipróbálom.
2016. márc. 20. 12:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Darksiders
2016. márc. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A Darksiders-ről eddig nem hallottam de most néztem egy Trailer-t és már érdekel :D. Köszönöm az eddigi válaszokat még várok játékokat.
2016. márc. 20. 12:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Far Cry 4hez minimum 4 magos proci kell. amiatt van a black screen. a fallout is szerintem emiatt nem megy. :) hiába van űber géped ha a proci csak 2 magos akkor nem fog menni, bátyámnak kb ugyan ez a konfigja (lehet pont te vagy az :D) és nála se ment a FC4 a proci miatt.


Skyrim

Insurgency

CS:GO

Battlefield 3 (talán a 4 is)

Saints Row 3-4

Just Cause 2

Pay Day 2

Arma 2

Far Cry Blood Dragon

The Saboteur

Burnout Paradise

Gas Guzzlers Extreme

The Forest


esetleg megpróbálhatod a Space Engineers-t, Rust-ot is :)

NFS szériából nem tudok ajánlani újabbat, nekem a Carbonig tetszett de aztán már nem, az újabbakkal nem is játszottam nagyon..


regisztrálj a gepigeny.hu -ra, töltsd ki a géped adatlapját és akkor ha rákeresel 1-1 játékra kiírja hogy mennyire jó hozzá a géped. egy kis útmutatót ad hogy egyáltalán érdemes e megpróbálni a játékot futtatni.. :)

2016. márc. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!