Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS4-en vannak használt játékok?

PS4-en vannak használt játékok?

Figyelt kérdés

Xbox 360-ról szeretnék váltani PS4-re vagy PC-re. 360 esetében lehetett adni-venni elég sok használt játékot, így online is tudtam játszani.

De ahogy hallottam újabban ez nem igazán divat, illetve multiplayer játékokkal ezt nem lehet megcsinálni?


Ez mennyire igaz PC vagy PS4 esetében? Például hiába kerestem használtan Battlefield 4 játékot nem találtam sehol.



2016. jún. 20. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy vannak. De a Battlefieldet nem azok veszik, akik csak lövöldözni akarnak egy kicsit, hanem azok, akik bele akarnak pakolni ezer órát, ezért kevés a használt példány.

Amúgy nem tudom, hol nézted, de Google keresés, első oldal:

[link]

[link]

[link]

2016. jún. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Értem, köszi. :)


Ezek szerint PS4 esetében működik még mindig ez az adás- vétel. Ha jól tudom PC-nél ilyesmire nincs lehetőség ugye? Ott ha megvetted utána használhatatlan már a játék.

2016. jún. 20. 10:18
 3/9 anonim ***** válasza:

Pc-n nincs ilyen...max régi játékokkal.

Konzolokon viszont igen. Xbox one on is.

Én sem tudom hol kerestel :D mert már minden oldalon vannak használt játékok.

Nekem nincs is más csak használt :D

De am ps4 nél érdemes a stort figyelni...most a bf4 + hardline 3000ft...

2016. jún. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
store*
2016. jún. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Facebookon is rengeteg Ps4-es csoport van amiben cserélni és eladni is szoktak játékokat!
2016. jún. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi, így nem is értem PC-re miért vesznek az emberek játékot, ha csak konzolok esetén megy ilyen jól ez az adok veszek dolog...
2016. jún. 20. 11:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyílván a szebb grafika/irányitás miatt. Meg ugye van ami csak pc re van.
2016. jún. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#6: Én pl. soha életemben nem adtam el videojátékot, úgyhogy ez nálam nem döntő szempont.
2016. jún. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én Xbox 360on igen, nem vet fel a pénz és 1-1 játék több ezer forint, ha nem játszom vele akkor minek őrizgessem? Eladom a pénzből tudok venni egy másik játékot.
2016. jún. 20. 15:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!