Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » El tudom valahol adni online...

El tudom valahol adni online a fel nem használt Steam játékkódjaimat?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben felgyülemlett pár játék, amire nincsen szükségem, és el szeretném adni őket, de nem tudom melyik oldalon próbálkozzak. Esetleg tudna valaki segíteni?

2016. máj. 28. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha már aktiváltad őket, akkor sehogy nem lehet.

Ha még nem, akkor G2A és társai.

2016. máj. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

HA nem volt aktiválva még, akkor G2A meg egyéb kulcsos oldalakra feldobálhatod

HA fel vannak használva, akkor max a teljes fiókot tudnád eladni (ami meg tilos a steam szabályzata aszerint amit a fiók létrehozásakor elfogadtál).

2016. máj. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, fel is rakok párat G2A-ra.
2016. máj. 28. 19:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen játékaid vannak?
2016. máj. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pár régebbi Humble Bundle-ből megmaradt 4-5 Star Wars játék, azokat raktam fel. Ezen kívül van még a mostani HB-ből Dead Island GOTY+ Riptide Complete, azokat is szeretném felrakni, de csak ha majd visszaáll a piac a normális kerékvágásba (a HB akciók ugyanis eléggé leviszik az árakat G2A-n is).
2016. máj. 29. 22:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Jedi academy nincs meg?
2016. máj. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nincs
2016. máj. 31. 06:08
 8/9 anonim ***** válasza:
pedig jó pénzt fizettem volna érte :))
2016. máj. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés:

Az említett SW játékok közül eladtam 3-at, amikért kb. 2-3 Eurót kaptam volna, ennek ellenére a Markeplace profit fülön 0.83 Eurónál áll a tőkém, a G2A Wallet fülön 0.69 Euro, míg a G2A mobilalkalmazás jelenleg -1.99 Eurót számlál. Mi okozhatja ezt a kavarodást?

2016. máj. 31. 16:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!