Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van ennyi ilyen bot...

Miért van ennyi ilyen bot CSGOLoungen?

Figyelt kérdés

Nem tudom tényleg azok e,de nekem annak tűnnek. Nagybetűvel kezdődő,szám nélkülí,rövid nevük van,valamilyen ország és egy valós keresztnév van megadva,leírásban pedig a trade offer linkjük,0.ás szintűek,össz 50 órájuk van általában a játékban,és főként Dota 2-jük van. Többnyire animés profilképük van. Ezek botok,és ha igen lehet őket valahogy kiszűrni?


Példa: [link]



2016. jún. 18. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagybetűvel kezdődik a steam nevem, nincs benne szám,... és nem vagyok bot.


Nem látom miért lenne a képen látható profil bot. Trade linket azért rakják ki hogy tudj nekik könnyen offert küldeni, anime profilkép magyarázható azzal hogy nagyon kedvelt manapság ez a stílusú rajzfilm(bocsánat, nem tudom máshogy nevezni , nem rossz szándékból írom, animeszűz vagyok). Személy szerint, mint írtam nem nézek animét, mégis a Steam backgroundom "Devil's Costume" ami nekem anime stílusúnak tűnik.


Ha mégis bot akkor feltételezem profitot termel és azért van belőle sok hogy maximalizálják ezt, de ahogy írtam nem látom miért lenne bot a fent említett profil.

2016. jún. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont mindig ugyanazokkal az ingyenes játékokkal játszanak. MINDIG ugyanígy néz ki a profiljuk (vázlatosan). És valamiért pont sosem fogadnak el offert.
2016. jún. 19. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Ingyenes játékok lehetnek gyanúsak, hogy ugyan azok azonos játékidővel, a profilfelépítés a Steam által ajánlottan van kitöltve így az általában aki elolvassa az ajánlott dolgokat de nem akar sokat írni magáról kb. így töltheti ki (Offer link nélkül nekem is így néz ki). Ahogy előbb is írtam valószínűleg profit maximalizálás miatt vannak és sajnos nem lehet őket szűrni, ha gyanús a profil ne kattints a linkre amit adnak.


(Offer linkeket soha sem használtam így arról nem tudok nyilatkozni)

2016. jún. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azé játszanak ugyan azzal az ingyenes játékkal mer az a felkapott.. -.- lásd dota 2, lol.. én mondjuk egyikkel sem játszom, nem vonz a játék stílusa de sok ismerősöm nyomja.
2016. júl. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!