Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honfoglalóban miért olyan...

Honfoglalóban miért olyan nagy baj a várazás? Miért szól bele a többi játékos ha valaki várazik és miért utálják?

Figyelt kérdés

Szóval, sokszor látom (szinte mindig), hogy egy aranyváras simán leszedhetne, 4 megyével is támadhatná a váramat, de leszedi az utolsó 200 as megyémet is. Nekem szürke váram van, és egy szegény alap váras meg merészelte támadni a váramat, leszedett 0 tornyot, erre a következő körben az önbíráskodó aranyváras le ejtőernyőzi és szétszedi a várát pedig az én váram sokkal jobbam megérte volna neki, és addig 1 várat sem támadott csak amikor az alapváras megtámadta a váramat. Én szinte MINDIG várazok, mert azt gondolom, hogy a várazás a játék lényege, és akkor több pont is jár, de az aranyvárasok sosem váraznak és mindig letiltják és kiszedik aki várazik először mint ez a srác.


https://www.youtube.com/watch?v=BHwtttGLlr0


És azt hittem, de nem általánosítok csak hogy azért egy full aranyvárasnak aki 100+ szintű van annyi esze, hogy megtanul normális mondatokat alkotni és egy videófelvevő programot kezelni. És ő is utálja a várazást. Egy videót még az unokahúgom is fel tud venni aki 6 éves telefon nélkül PC ről.


2016. jún. 15. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én is utálom. Főleg akkor, ha a gyengébbet kezdik el támadni (mert nem fair). Mindig azét szedem le, aki elkezdi támadni a kevesebb pontú játékost.
2016. jún. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én élvezem lerobbantani a kisebbek várát. :D A legtöbben ezzel így vannak, csak sajnos sok az önjelölt rendőr a játékban. XD
2016. jún. 15. 11:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Nos, más meg nem élvezi, viseld a "következményeit". Te is meg akarod ezzel mondani, hogy más hogyan játsszon...
2016. jún. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert gondolom sokan úgy viszonyulnak a dologhoz, hogy ez mégiscsak egy kvízjáték. Jobban élvezik azt, hogy a kérdésekben legyőzik a másikat, mint azt, hogy a játék közepén kiejtik. Az ejtőernyőzést, meg hasonló szarságokat én meg eleve ki nem állhatom, szerintem csak ront a játékon.
2016. jún. 16. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor is unfair valakit tiltóra tenni és csak őt támadni utána mert várazott.
2016. jún. 16. 09:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért rakja tiltóra, hogy tudja, ez a játékos várazni szokott. Annyian vannak, hogy csak így lehet megjegyezni.

Sajnos most kivették a tiltást, de így is hasznos, mert akiket eddig tiltottam, azokkal tudom, hogy vigyázni kell, mert unfair játékosok.

2016. jún. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem értem, miért akadnak ki, ha várazok. Ha egy 10. szint alatti, 'tapasztalatlan' játékos az egyik, nyilván nem fogom levárazni, mert az bunkó dolog. Számomra az az unfair játékos, aki csak a gyengébbet támadja. Én amúgy felváltva szoktam a két ellenfelet. De! Amikor volt még chat, tök leszúrt az egyik csaj, hogy miért a kisebbet támadom, pedig csak egy százassal volt lemaradva. Miért ne támadhatnám őt? Nyilván első szeretnék lenni, ez a játék. Áhh, olyan béna már ez a játék.
2016. jún. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!