Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Seemta pénzkeresés?!

Seemta pénzkeresés?!

Figyelt kérdés
szerintetek megérné seemta v3 on venni 20 k dollárért venni egy hajót és a tengeren dobozokat keresni? majd a benne lévő dolgokat [fegyó alkatrész,tervrajz,mag] eladni? vagy mit ajánlotok? nem szeretnék autókkal kereskedni...

2016. jún. 13. 21:42
 1/7 anonim válasza:
Nagyon ritán találhatsz ládát... Szerintem pénzkidobás. Majd ha kevesebben csinálják ezt a bizniszt, akkor talán.
2016. jún. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor mit javasoltok hogy keressek pénzt? kocsiáruláson, szerelő frakin kivül mert azokat nem szeretném csinálni
2016. jún. 18. 14:43
 3/7 BAKERHUN válasza:
Az elejét úgy a legkönnyebb elkezdeni ha beledobsz valamennyi IRL pénzt és elindulsz úgy. Már ha nem szeretsz autókereskedni.
2016. jún. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1.csoro vagyok xd

2. szerbiai

2016. jún. 21. 20:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a baj a SeeMTA-val egyébként, ha nem vagy frakcióban és nincs pénzed(IRL) egyszerűen lehetetlen ott a játékban gazdagnak lenni.
2016. júl. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
RP-zni kell mert az a szerver célja...nem kereskedés a 8738 venomos bugattikkal.
2016. júl. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem is akarok full gazdag lenni! de azért jó lenne ha nem 5-10 ezrem lenne [annál több még nem volt].Frakcióba szivesen mennék csak nem tudom melyikbe érné meg.. sokan a szerelőt mondják az meg nem vonz. Kereskedni azért nem szeretnék mert béna vagyok ilyesmikhez,árakat se tudom stb.. tegnap is ugy volt veszek egy fegyvert erre lehuztak 8k val [10 k alatt meg büntetlenül lehet átverni szabályzat szerint]. PP-zni meg amugy se akarnék meg nem is birok mert nem magyarországi vagyok, örülök ha hetente annyit férre tudok rakni uzsipénzből [15 vagyok] hogy vegyek hetente egy kis 25 g zacskós szotyit törögetni xd
2016. júl. 20. 17:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!