Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Online pókeresek! Tudnátok...

Online pókeresek! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Szeretnék némi zsebpénzt összeharácsolni online pókerból. Azonban nem tudom, hogyan kezdjek hozzá, vagy egyáltalán legális-e Magyarországon, adóköteles-e, stb.

Ha van köztetek olyan aranyszívű, aki ellátna tanácsokkal, az sokat segítene.



2016. ápr. 28. 22:00
 1/7 anonim válasza:

Legális és adóköteles.

Nem akarlak semmi rosszra biztatni, de én pl. sosem adóztam utána (bár nem is nyertem nagy összegeket, a max amit kivettem egyszerre 100e alatt volt, de akkor se előtte se utána nem volt kifizetésem pár hónapig)

Úgyhogy ha nem rendszeres és nagy összegű, akkor nem hiszem hogy foglalkoznak vele. Bár nyoma van, mivel kifizetést bankszámlára tudod kérni.

Ajánlom a pokerakademia.com oldalt kezdésnek, ott sok mindenre megtalálod a választ.

2016. ápr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Összeharácsolni a mai mezőnyben nem lehet. Olyan szinvonalú az elérhető ingyenes tananyag,hogy nagyon megerősítette az ellenfeleket. Mivel bárki hozzájuthat ezért aki egy kicsit is nyerni akar az tanul. Ha meg fixen nyerő akar maradni akkor rengeteget tanul. Kb 2x annyit kell tanulással, kézelemzéssel tölteni, mint magával a játékkal.
2016. ápr. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1. válaszoló jól leírta a lényeget, annyi kivétellel, hogy nem csak bankkártyára lehet kérni, hanem internetes pénztárcára is, amihez nincs hozzáférése az államnak.


2. Tényleg erősebb a mezőny, de közel sem lehetetlen megverni és ehhez nem kell 2x annyit elemezni... Ez az arány maximum teljesen kezdőknél igaz, de ott is jobb egy kicsit többet játszani. Én nagyjából 10-20%-ban elemzek.

2016. ápr. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hálás vagyok a válaszokért. Melyik oldalt ajánljátok kezdésnek, ahol regisztrációs bónusz is akad?
2016. ápr. 29. 10:13
 5/7 A kérdező kommentje:
Ahol befizetés nélküli bónuszt írnak jóvá, amiből el lehet indulni?
2016. ápr. 29. 12:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Pokerstrategy-n keresztül tudsz regisztrálni valamekkora befizetés nélküli bónuszért pár terembe.

Konkrétan teremről most nem tudok, ami ilyen ajánlatot kínálna.

Amúgy játéktípustól függ, hogy melyik terem az ideális neked.

2016. ápr. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vannak előre feltöltött bankkártyák. Pl.OK kártya Svájcban. Az anonim. Olaszországban is van. [link]


Mobilszám kel hozzá, Tehet venni aktiváltat. Nehogy adózz!!


VPN. PureVPN, StrongVPN, megváltoztatja az IP-det, visszanyomózhatatlan leszel.


Jah nő vagyok, de értek ezekhez. :D

2016. máj. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!