Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes játszanom az Overwatch...

Érdemes játszanom az Overwatchal, ha ezért játszanám? (többi lent)

Figyelt kérdés
2016. jún. 5. 23:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretem a Team fortress 2-t mert szeretem a teljesítményeket gyűjteni benne, kártyákat, meg ilyenek. Az Overwatch jutalmaz minket valamivel?
2016. jún. 6. 00:01
 2/3 gnoomage ***** válasza:
Minden meccs végén megmondja ki volt a legjobb és szint lépéseknél kapsz ládákat, így jutalmaz is.
2016. jún. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A megjelenés óta játszom az Overwatchal, a bétában is benne voltam. A játékban alapból minden nyitva van kivéve kozmetikai dolgokat amik a játékmenetet nem befolyásolják. Szintlépésenként kapsz egy ládikót (vehetsz is, de sztem nincs értelme) amiben 4 véletlenszerű dolog van az alábbiakból:

- karakter skinek

- karakter festések (kis képek amiket a falra fújhatsz)

- karakter emoteok (játék közben benyomható animációk)

- karakterek hősi pózai (a győzelmi képernyőn a győztes csapat összeáll egy közös kép erejéig ilyen pózokban)

- karakterek hősi animációi - "play of the game" (a gép a meccs végén bejátssza a szerinte legjobb eseményt egy játékostól és az egy külön hősi animációval kezdődik)

- karakter megszólalások (egy soros beszólások amiket bármikor benyomhatsz játék közben)

- profil képek (ami a neved mellett van a menüben)

- több kevesebb OW kredit amiből bármit megvehetsz a felsoroltakból kivéve a profilképeket

A ládákból nyitható dolgok 4 kategóriába vannak sorsolva ritkaság szempontjából és húzhatod ugyanazt is (ha valamit még egyszer húzol akkor kapsz egy kis pénzt a skin helyett). Cserélgetni, eladni nem lehet a dolgokat. A 21 karakterből hatnak 55 dolgot lehet megszerezni, a többinek 54et.

Szerintem jobb ha tetszik a játék és azért játszol és a loot láda csak egy kis extra öröm kb egy óránként (csapatban /+20%XP/ annyi alatt szokott egy összejönni, attól függően mennyit nyersz). A játékban 1890 szint van és 100 szintenként újraindul sz XP szerzés. Amúgy meg úgy indul, hogy az első 22 szint alatt fokozatosan 1000XPről 22000XPig nő a szintlépéshez szükséges XP utána pedig 100ig 22000 marad és onnan indul újra.

2016. jún. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!