Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van működő hack a Csábításból...

Van működő hack a Csábításból Jeles játékban amivel akciópontokat/dollárt lehetne szerezni ingyen?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy van-e olyan "hack" vagy bármi, amivel akciópontokat lehet szerezni a játékban? Kerestem minden féle oldalakat, de eddig sajnos nem sikerrel jártam (ennek egyik oka lehet a nyelvtudásom hiánya, de ez egy más kérdés és az én problémám). Azt szeretném kérni, hogy segítőkész válaszokat adjatok, ugyanis a "Nincsen hack", és a "hülye nyolcéves kislány" és hasonló kaliberű válaszokkal egyik fél sem jár jól.

Egy linket találtam, ami az összes közül talán a legmegbízhatóbbnak tűnt: [link]

Nagyon hálás vagyok minden embernek aki legalább megpróbál nekem segíteni. Köszönöm szépen!



2016. jún. 5. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nincs hack (bár kérted, hogy ezt ne írjuk, de ez az igazság) Ez a reddites cucc, amit bemásoltál valszeg egy vírus... :S
2016. jún. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem kivitelezhető ez a fajta hack, mert ahhoz a szervert kellene feltörni, ami egy programmal kivitelezhetetlen. Szóval hiába nem tetszik neked az a válasz, hogy "Nincsen hack", az igazság ez.

Egyik jól megírt multiplayer játékban sincs gold hack. Esetleg exploit.

Vírusokat fogsz találni, keyloggereket és egyéb nyalánkságokat. Ha nem hiszed el, hogy nincs, akkor jó szórakozást ezekhez.

2016. jún. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezek a válaszok is kielégítők számomra, az olyan válaszokat nem akartam aki csak úgy leírja "Nincs hack takaroggyá'" Nektek pedig köszönöm szépen a választ, hogy megpróbáltatok segíteni.
2016. jún. 7. 10:43
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

Ha esetleg az oldalon van valami sebezhetőség, az erre szolgáló eszközök segítségével (sqlmap, nikto, stb...) simán elhiszem, hogy szerezhetnél :D

De ahhoz érteni is kéne hozzá. Plusz erről kétlem, hogy ne lenne valami log, ha sikerül szerezned, szóval nem ajánlatos.

2016. jún. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!