Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudok cs go skineket...

XXDanikaXx kérdése:

Hogyan tudok cs go skineket szerezni ingyen?

Figyelt kérdés
Sok mindenhogy próbálkoztam itt elsősorban nem droppra gondolok vagy olyan oldalaka aholearn point ot lehetne gyüjteni hanem mongyuk valami inventori hack-re nekem csak skinek kellenének egyé hack és cheat nem!De már prografájlokat is próbátam át írni de nem sikerült (való színűleg el rontotam). De ha akármi mást tudtok írjárok le

2016. máj. 28. 00:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én nem próbálkoznék fájlátírással mert ugy letiltják a steam accountodat mint a huzat. Azt meg tudod hogy letoltesz egy hackelt verziót ami nem megy multiban és botokkal játszol.
2016. máj. 28. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak a drop az egyedüli ingyenes lehetőség. A pontgyűjtő oldalakra is sokszor be kell tenned skint hogy legyen pontod. Rulett és egyéb szerencsejáték esetén nagyrészt a ház nyer.


Hack és egyéb csalás eredménye az lesz hogy bannolni fogják a játékot.

2016. máj. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én az összes skinemet pontszerzős oldarakról szereztem, persze vigyázni kell azokkal is mert van amelyik nem teljesen biztonságos.

De sikerült 3-4 eurós skineket szereznem.

2016. máj. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A warzone s csgo tokeletes ha skinezni akarsz, igaz csak botok ellen mehetsz de minden skin megvan a gammaig updateli is lehet szerintem nagyon jo :)
2016. aug. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia. egy fogadásos oldalt be mutatnék. itt 300 coinnal kezdesz és a lényeg az h fogadj a csgo játékosokra hogy melyikőjük nyeri a meccset. ha megnyerted a fogadást kapsz egy ládát amit kinyithatsz.... eshet coin/coin buff/skin ha skine az akkor elmegy a steamedre ingyenes csereajánlatként. csak ajánlani tudom , ha az alábbi linket megnyitod adsz nekem egy ládát :) : [link]
2018. jan. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!