Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért laggol a lolom?

PcNecron kérdése:

Miért laggol a lolom?

Figyelt kérdés
Egy jó ideje laggol a lolom. Régebb nem csinálta ezt, viszont mostanában mindig. Elindul, elindulok a lanemen 50-60 fps között van ilyenkor. És néha teamfightkor meg csak szimpla fightoknál hirtelen pár másodperce leugrik az fps-em 10 körülre és ilyenkor lefagy a képernyőm amig vissza nem ugrik 50 körülire. Miért van ez?

2016. jún. 5. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam akkor szokott ez a probléma jelentkezni, ha közben fut a böngésző a háttérben, esetemben a Mozilla Firefox.
2016. jún. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nálam akkor is ez van, ha mindent kikapcsolok. :(
2016. jún. 5. 15:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Frissítsd a drivereket

lehet beszereztél 1-2 vírust, valahogy távolítsd el őket

ha használsz vírusirtót kapcsold ki, amíg játszol

Vagy, ha semmi se segít, akkor rakd újra a rendszert; esetleg még a játékot lehet megpróbálni.

2016. jún. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szimplán a riot szarakodik szokásos módon
2016. jún. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! nekem is ilyen problémám van, annyi különbséggel, hogy nekem "csak" 30-ra szokott lemenni. Ez viszont azért irritáló, mert 30 és 110 fps között ugrál... Olyan, mintha 20 lenne... Sajnos (a rendszer újratelepítésén kívül) mindent megpróbáltam, de nem vált be semmi sem... Na mind1 Sok sikert és noob ellenfelet! :)
2016. jún. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Először is az alacsony FPS-t nem szokás lagnak hívni.


Másodszor az alacsony FPS processzor és/vagy grafikus kártya gondokra utal.


Nem melegszig túl valamelyik néha? Milyen egyéb programok futnak a háttérben? Frissítettél driver-t az utóbbi időben?

2016. jún. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!