Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért laggol a DayZ Standalone?

Miért laggol a DayZ Standalone?

Figyelt kérdés

Üdv. Most vettem meg a DayZ SA-t és laggol valamiért.. + a fák ilyen fehéren jelennek meg.

Gépem:

AMD A8 7600 4mag CPU

Sapphire HD 6870 vga (1 gb 256 bit gddr5)

8 gb ddr3 1600mhz ram

Mi lehet a probléma..?



2016. ápr. 11. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert máig egy félkész játék. Én több mint 2 éve vettem meg, megbánta. Első és utolsó alkalom volt hogy Early Acces-t vettem...
2016. ápr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinek laggol.

Soha nem fog elkészülni, a legnagyobb kamujáték a világon. Belekerül majd a Guiness rekordok könyvébe, mint a játék, ami sosem jelent meg, mégis eladtak belőle 2,5 millió darabot (bár lesz az még sokkal több is).

2016. ápr. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Megfog jelenni, csak egyszerűen akkora a map, olyan sok minden kell bele hogy nem pár hónap míg elkészítik...

a csomó kiadott szar fps játékokat max fél és alatt magcsinálják, látszik is. ebből meg már eladtak egy csomót, és minden update -el jobb lesz. most fog kijönni egy update ami állítólag teljesen átalakítja a motorját meg optimalizáltabb lesz

2016. ápr. 12. 14:57
 4/9 A kérdező kommentje:
de azért sajnálom, hogy még nembírja a gépem, bár valaki ezzel a kártyával tolja és közben videózik is és nincs gond.. lehet a processzorom nem elég rá
2016. ápr. 12. 14:58
 5/9 A kérdező kommentje:
Mérgemben steamen rámentem a pénzvisszafizetésre, de remélem nem veszik el mert pont két óra volt a játékidő.
2016. ápr. 12. 15:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi nem érthető azon hogy mindenkinek ilyen? Jött 2 millió patch két év alatt bekerült 1-2 dolog, de alapvető funkciók még mindig buggosak.... Nem lesz jobb... és kétlem hogy valaha meg fog jelenni.
2016. ápr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#3: A DayZ négy éve van Alpha állapotban.

NÉGY.

ÉVE.

Nem béta, alfa állapotban!

Az ARMA III területe nagyobb, mégis három év alatt elkészült (ebből 10 hónap volt a bétateszt), hibátlan és atomstabil, mellesleg gyönyörű és tükörsimán fut. Ezek a kretének meg négy éve képtelenek kilépni az alfa állapotból. Miért is tennék? Még mindig százezrével adják el ezt a bugos, félkész (ez túlzás, még ott se tart) szemetet, hiába lesz egyre drágább.

2016. ápr. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, de az arma 3 nagyon drága olyan sokat nem adok ki érte :) mert abba is csak egy mod a dayz..
2016. ápr. 13. 19:42
 9/9 A kérdező kommentje:
Na mindegy, visszatéríttettem a steammel. Elköltöm valami jobb dologra
2016. ápr. 13. 19:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!