Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kb. Mennyi csaló van a Cs:go-b...

Sadsaasdas kérdése:

Kb. Mennyi csaló van a Cs:go-ba és Cs 1.6-ba?

Figyelt kérdés
Counter-strike

2016. máj. 25. 21:30
 1/8 anonim válasza:
317
2016. máj. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én összesen 7842t számoltam.
2016. máj. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Túl sok
2016. máj. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet konkrét számokat mondani, mert a jelenleg csalók még nem buktak le. Ha valaki csal annak esélyes többször van meg a játék, vagy pedig közösségi szerveren tolja. Ahogy egy aktív válaszoló mindig megjegyzi, a nem VAC védett / no steames szerverek tele vannak velük, erről én nem tudok nyilatkozni. Illetve egy kezdő játékosnak mindenki csalónak tűnhet, aki pár szinttel felette van de összedobta vele a gép, vagy csak jó napja van.
2016. máj. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
pi
2016. máj. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
csa sok
2016. máj. 26. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%

cs:goban kevesebb, a vac védett szerverek miatt, meg ott jobb is a szűrés valamivel (persze Valve bácsi megcsinálta a saját caslását havi 20 euróért, aminél ha reportolnak nem kerül be overwatch-ba, jejj ).

1.6 nagyon felejtős.

2016. máj. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok, de Cs 1.6-ba több van. Régebbi játék, és nyilván több benn a hiba is, amit kihazsnálnak egyesek. Meg persze sok tört szerver van, és non-steames játékos.
2016. máj. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!