Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mobiltelefon boltban csaptak...

Mobiltelefon boltban csaptak már be titeket?

Figyelt kérdés
A Nirvana Mobil (Örsnél) hibás, és megbuherált gépet adott el nekem miután kérdésemre "minden tökéletesen működik" volt a válasz..

2016. jan. 25. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Lúzer veszi csak meg kipróbálás nélkül. Egyébként a Nyugati aluljáróban a török GSM árusoktól érdemes venni, csak hibátlant és bizonyítottan a tulajdonostól vesznek át tabletet vagy mobilt.
2016. jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én csak normális üzletbe mint extrém digitál ,media markt,stb veszek telefont ,tabletet.
2016. jan. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de ez nagyon proliság hogy fele annyiért akarsz valamit megvenni de újszerű állapotban, főleg az örsnél. Máskor menj el normális boltba.
2016. jan. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, de olyan jól, hogy nem tudok róla.
2016. jan. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a szolgáltatótól vettem eddig minden mobilt, hibátlant kaptam. Használtan tabletet az egyik töröktől vettem (Samsung Galaxy), annak sincs semmi baja. Ráadásul gyári garanciát adtak vele, igazoltan nem lopottat.
2016. jan. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam, de mindent képtelenség ellenőrizni. Nyilván nem várom, hogy egy használt cucc csillogjon-villogjon, de azt sem, hogy egy üzletben letagadják a hibát.

Jó lenne egy fekete lista ilyen cégekről..

2016. márc. 16. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!