Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért lett Zed ekkora "noob"...

Miért lett Zed ekkora "noob" champ?

Figyelt kérdés
Szinte már alig látni AP midest, mert mindenki Zed v Yasuot akarja vinni...

2016. máj. 12. 03:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Azért, hogy könnyebben tudjanak sikert elérni vele, ezáltal többen játszanak vele. A játékosok meg ahhoz vesznek inkább skineket, amikkel sokat játszanak. Emiatt Zedhez meg Yasuohoz bőven vesznek skineket (nem nagyon találkoztam még olyannal, akinek nem volt hozzá skine, még kis szinten sem), a készítőknek meg a skinekből van pénze.
2016. máj. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Első válaszoló nem igazán értem a logikádat.


Szerintem egyszerűen azért, mert ezek a hősök (meg az assasinok általában) menők. Sokan érzik iszonyú skillesnek magukat, ha pl Zeddel egy killt el tudnak vinni. Szuper assasin ninja uehsbsiyfkslansbvshsjahscskdjfb mód. Nejem is elegem van már belőlük :D

2016. máj. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*nekem
2016. máj. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Akkor elmagyarázom.

Van két champ, jelen esetben az egyik Zed, a másik legyen Yorick. Egyértelműen Zed a népszerűbb, ami azt jelenti többen játszanak vele. Több játékos közül meg nagyobb valószínűséggel fognak olyanok akadni, akik vásárolnak skineket. Yorick mivel kevésbé népszerűbb, így kevesebben is fognak skineket vásárolni hozzá, emiatt kevesebb bevétel lesz belőle, mint Zedből. Így működik az egész Leauge of Legends.

2016. máj. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt értem, de ennek mi köze a kérdéshez? Zed mindig is ilyen volt kb, a kérdés arra vonatkozik, hogy miért pickeli minden második bronzos. Amúgy meg ígyis úgyis ugyanannyi a játékos, így is úgy is kb ugyanannyi skint fognak venni, Függetlenül attól, hogy kire.
2016. máj. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Látták az LCS-en hogy carryztek a zeddel, yasuoval, aztán azthiszik kijutnak woodVból, ha azt játsszák
2016. máj. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem Zed és Yauso mindig is nagyon népszerűek voltak normálban.
2016. máj. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

nem nézek LCS-t és semmilyen nevesebb tornát


szóval ha Yorickot nyomná valami csapat és mondjuk bot lanen, akkor gondolom egyből az lenne a menő?:D


mostanában azt látom sokszor, hogy Vaynek első itemenek Guinsoot veszik, ezt is láthatták valakitől?


mert nekem az a passzív nem ér annyit, hogy megvegyem egy Vaynek...

2016. máj. 12. 23:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Most az új guinso ról beszélünk?
2016. máj. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet bannolni őt.

Én is sokszor pickelek mert baromi erős karakter, simán kilehet szedni vele bármilyen papír champet úgy, hogy full hp-n jössz ki. Okés engem is idegesít, hogy azért pickelik mert erős és nem azért mert tudnak vele játszani. De akkor is. Az ember olyat pickel amivel lehet meccset hozni.

Az már más dolog hogy ennek a 60%-a nem tud játszani vele.

2016. máj. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!